McDonald’s

інфомація про франчайзера

опис франшизи

Корпорація McDonald's є найбільшою в світі мережею ресторанів швидкого харчування і налічує понад 31 000 закладів у більш ніж 119 країнах світу, які щодня обслуговують близько 52 мільйонів відвідувачів.

Корпорація McDonald's отримує прибуток як інвестор нерухомості під ресторан, як франчайзер, і як безпосередній оператор ресторану. Близько 15% всіх ресторанів мережі McDonald's знаходяться у власності і в управлінні корпорації McDonald's, решту 85% - в управління спільних підприємств та франчайзингових партнерів.

Україна стала 102-ю країною, де почала розвиватися мережа МакДональдз. 24 травня 1997 року поруч із станцією метро "Лук’янівська" у Києві відкрився перший заклад МакДональдз в країні. Сьогодні в 22 містах України діє 72 заклади МакДональдз, 23 із них – у Києві.

В Україні на сьогоднішній день McDonald's партнерів-франчайзі не залучає, розвиваючи лише власну мережу ресторанів.

В інших сусідніх країнах, наприклад Польщі та Румунії, франчайзингова співпраця практикується. Варто відмітити, що в Польщі МакДональдс також багато років по франчайзингу не розвивався - так-що не виключено, що найближчими роками "МакДональдз Юкрейн" може оголосити про початок розвитку по франчайзинговій схемі, - міжнародний досвід мережі McDоnald's підтверджує його ефективність, а систему стандартизації, підтримки та відбору франчайзі в мережі McDоnald's по праву можна назвати однією із кращих у світі.

 

точок власних

Всього в світі більше 9.300, з них в Україні - 72

точок франчайзингових

Всього в світі більше 21.000, з них в Україні - 0

фото точки
null
інформація для франчайзі
контакт франчайзера

Компанія «МакДональдз Юкрейн Лтд.»

м.Київ, вул.Гришка, 7

(044) 230-09-00

info@ua.mcd.com

mcdonalds.ua

форма зворотнього зв'язку

Для отримання додаткової інформації будь ласка заповніть форму зворотнього зв' язку, яка надсилається безпосередньо до McDonald’s.

повідомлення
Ім'я, прізвище *
Місто *
Телефон *
E-mail *

читати статті

найчайтіше читане

Інформація, що міститься в каталозі, походить від творців франчайзингових та партнерських систем. Перед підписуванням договору про співпрацю варто уважно проаналізувати привабливість пропозиції. Редакція зберігає за собою право редагування списку систем у каталозі та оновлення інформації, що міститься в каталозі. У випадку недостовірності чи неактуальності даних у каталозі просимо повідомити про це редакцію.