Середа
04.11.2009
Підприємець, приєднуючись до системи, може розраховувати на наступні переваги від франчайзингової співпраці
 
 1. Відомий бренд
  Франчайзі працює під знаною маркою, що вже закріпилася у свідомості громадськості. Це дозволяє легше здобути клієнта. Використання реноме, товарних знаків, авторських прав, комерційних таємниць і різних перевірених методик і формул, що використовуються в даній франчайзинговій мережі.

 2. Перевірена ідея
  Безпосередньою користю від приєднання до мережі є використання набутого ноу-хау фірми, тобто готового плану ведення діяльності. Маючи у розпорядженні відносно невеликий обсяг капіталу, франчайзі отримує готовий чужий рецепт успіху та досвід, який у випадку самостійної діяльності мусив би здобувати сам.

 3. Підтримка зі сторони франчайзера
  Франчайзер зобов’язується забезпечити франчайзі досягнення такого самого успіху, якого досягнув сам (наскільки це є можливим). Зобов’язання франчайзера можуть стосуватися між іншим:
  • знаходження найкращої з можливих локалізації точки;
  • допомога франчайзі під час підготовки та запуску франчайзингової точки;
  • підтримка при визначенні асортименту та обсягу затоварювання;
  • навчання франчайзі та його працівників щодо ведення бізнесу, методів виробництва та приготування товару, звітності, бізнес-контролю, маркетингових та промо-кампаній, мерчандайзингу.
 4. Допомога для недосвідчених
  Зазвичай від франчайзі не вимагається попереднього досвіду в даному бізнесі. Франчайзі отримує повну підтримку в приготуванні та веденні даної діяльності. Брак базових та спеціальних знань компенсується навчальними програмами. В розпорядженні франчайзі також є операційний підручник, де детально описано що і як варто робити. Більше того франчайзер зазвичай володіє великою кількістю ринкової інформації та досвіду, якими ділиться зі своїми партнерами-франчайзі.

 5. Менший ризик
  Безпосередньою користю від приєднання до франчайзингової системи є зменшення ризику, пов’язаного з веденням господарської діяльності. Це також полегшує франчайзі бізнес-переговори з контрагентами та фінансовими інституціями. Наприклад, в США після двох років в мережі 95% франчайзі продовжують діяльність (серед всіх нововідкритих фірм – менше 60%), а після десяти років діяльності більш ніж 85% (серед всіх нових відкритих фірм – менш ніж15%). З цього можна зробити висновок, що купівля франчайзингової ліцензії дає великі шанси на успіх.

 6. Користь із рекламних та промо-кампаній
  Будучи самостійним суб’єктом господарювання, фірма не змогла б дозволити собі рекламні кампанії в загальнонаціональних медіа. Це навіть не мало би жодного економічного сенсу при неширокому обсязі діяльності. Вхід до розвиненої франчайзингової мережі, дає можливість кожному окремому франчайзі користуватися ефектами рекламних кампаній, що організовуються на загальнонаціональному рівні

 7. Формування іміджу торгової марки
  Франчайзер зосереджено працює над створенням доброї репутації фірми та довіри до торговельної марки, залишаючи для франчайзі час на безпосередню роботу з підприємством.

 8. Кращі умови співпраці з постачальниками
  Франчайзер домовляється про постачання для цілої мережі (наприклад напою Coca-Cola для мережі ресторанів). Він може домовитися про кращі умови співпраці з постачальниками через великий обсяг закупівлі для цілої мережі, що не під силу зробити окремим суб’єктам.


читати статті

Франчайзинг, агенція чи самостійно /30.11.2009

Агенція, франчайзинг чи, можливо, вести бізнес самостійно? Кожен з цих виборів має свої переваги

Можливі непорозуміння /30.11.2009

Представляємо роз’яснення деяких випадків, які часом вводять в оману або є не до кінця зрозумілими

Пишемо франчайзинговий бізнес-план /27.11.2009

Деякі франчайзери вимагають від кандидатів представлення бізнес-плану під конкретну величину інвестицій і конкретне розташування точки. Таким чином вони перевіряють бізнесовий талант франчайзі.

Мультиліцензія, або вищий пілотаж /27.11.2009

Їх називають "мультифранчайзі" бо замість однієї франчайзингової точки вони мають декілька. Вони не сидять на одному місці, а подорожують від однієї своєї точки до іншої

Вибираємо ідею для бізнесу /27.11.2009

Вибір франчайзингової системи іноді нагадує початок кохання. Краса може ховати на перших порах поганий характер. Як же цьому запобігти?

популярне на форумі

Де купити ноубук

Всім привіт! Хочу купити собі ноутбук для роботи, та не можу визначитись. Підкажіть мені, який...

1 коментар
остання 08.10.2022
Как открыть кроличью ферму. Бизнес-план.

URGENT LOAN IS AVAILABLE NOW TODAY I GOT MY DESIRED LOAN AMOUNT $760K FROM A RELIABLE,TRUSTED AND REGISTERED PRIVATE LOAN COMPANY LAST...

2 коментар
остання 10.05.2022
первый бизнес

Шановний Сергій! Франшиза клінінгової компанії СуперКлін.Старт бізнесу всього 21...

5 коментар
остання 10.10.2020
Франчайзинг СуперКлин

Франшиза клінінгової компанії СуперКлін - це готовий бізнес за 21 день Формат Light та Формат...

1 коментар
остання 10.10.2020
What area unit the characteristics of a decent paragraph?

A paragraph may be a assortment of sentences that all relate to 1 main plan or topic. Effective paragraphs have four main characteristics: a subject sentence, unity, coherence,...

1 коментар
остання 10.01.2019
Як знайти бізнес-ідею для себе

Текст ні про що! Якби ціллю автора було не налити води (потрібної кількості символів), то було б...

1 коментар
остання 06.12.2018
Как открыть кроличью ферму. Бизнес-план.

Имя кредитора: г-н Пол Уильям. Lender E-mail: paul_william_loanhouse@hotmail.com Мы предлагаем частные, коммерческие...

2 коментар
остання 02.04.2018
METRO: франчайзинг в Україні

Ребята! кто-то получил разъяснения или инфу по metro

5 коментар
остання 19.01.2017