"Віденські булочки" по всій країні

Середа
02.12.2009
Компанія "КОЛОС ЛТД" переконана, що в Україні вже сьогодні є попит на більш ніж 150 бекераїв "Віденські Булочки"
 

Бренд "Віденські булочки”, що належить ТОВ "КОЛОС-ЛТД", існує на українському ринку з 1997 року. Назва формату "бекерай" з німецької означає пекарня. Український бекерай "Віденські булочки" - це кафе-пекарня, де клієнти окрім того, щоб придбати фірмовий продукт - свіжовипечені хлібобулочні вироби, - можуть посидіти за філіжанкою кави та насолодитися атмосферою і навіть перекусити.

Зараз в Києві працюють п’ять власних бекераїв, крім того вже підписані п’ять франчайзингових договорів. Два заклади відкриються цього місяця - в Луганську і Донецьку. У лютому 2010 року бекерай "Віденські булочки" з’явиться у Львові. Також на початку наступного року дві франчайзингових бекерай відкриються у Києві. Загалом в 2010 році компанія планує відкрити від 10 до 20 бекерай "Віденські Булочки" в різних містах України.

В асортименті ТМ "Віденські булочки" – біля 200 найменувань продукції: листково-дріжджові вироби з різними начинками і без них, кондитерські вироби і, звичайно, хліб

"Ідея розвиватися по франчайзингу народилася в компанії вже досить давно - ще у кінці 90-х, але повноцінного втілення у життя франчайзингова пропозиція "Віденських булочок" набула на початку цього року - навесні, і цей напрям розвитку став для нас стратегічним і вже отримав практичне вираження. Враховуючи ринкову ситуацію, що склалася в країні, наші відкриття в кінці цього року та на початку наступного - яскравий доказ того, що це дійсно дуже вдала і перспективна франчайзингова пропозиція", - розказав генеральний директор ТОВ "КОЛОС ЛТД" Олег Дерев’янко.

Компанія надалі планує активний розвиток франчайзингової мережі та впевнена, що в Україні вже сьогодні є попит на більш ніж 150 закладів "Віденські булочки" формату бекерай, не враховуючи невеликі точки продажу випічки, яких налічується вже більше 300 в 24 містах України, але всі вони оперуються самим підприємством.

"Окрім нашого продукту, який в своєму роді є унікальним, ми пропонує велику кількість форматів, у яких може бути представлений бренд "Віденські булочки": великий бекерай, малий, концепція shop-in-shop, формат фуд-корту тощо. Акцент франчайзингового розвитку ми зараз робимо на бекерай, але розглядаємо заявки і на франчайзингові точки інших форматів", - розповів Олег Дерев’янко.


популярне на форумі

Нова франшиза: Doshi Doshi

Доброго дня підкажіть будь ласка, до кого можна звернутися сприводу франшизи?

1 коментар
остання 01.08.2023
Формат TAKE AWAY для магазинов суши

Не с проста объявления «куплю магазин суши» сейчас можно все чаще услышать, как от начинающих,...

1 коментар
остання 28.05.2021
Taco Bell собирается в Россию

Хочу эту франшизу

1 коментар
остання 19.04.2018
Тайрай: франчайзинг со вкусом Востока

Давай откроем этот бизнес в Беларуси.

1 коментар
остання 06.10.2016
Как открыть суши-бар. Бизнес-план.

Полезная информация

1 коментар
остання 16.04.2016
Собственный сэндвич-бар с FreshLine

Впервые побывал в фреш-лайне весной прошлого года и с тех пор хожу сюда чуть ли ни каждую неделю...

2 коментар
остання 18.02.2016
Макдональдс в цифрах

Интересная информация. Я люблю Макдональдс, хотя и не очень полезно

1 коментар
остання 27.01.2016
Символ немецкого фастфуда Curry Wurst

Где бы взять 40 тыс долл.? В Днепропетровске возле жд вокзала отличное заведение! . .еда,...

1 коментар
остання 13.10.2015