Понеділок
27.01.2020
Американський журнал Entrepreneur назвав 500 кращих франшиз. Dunkin 'donuts відняв лідерство у McDonald's.
 

Кращою франшизою року стала Dunkin 'Donuts, франчайзингова програма в компанії стартувала в 1955 році.

А за п'ять років до цього Вільям Розенберг створив першу кав'ярню в місті Квінсі, штат Массачусетс. «Моя ідея була проста: чемний персонал, свіжі пончики, смачну каву і затишна обстановка - і покупець точно повернеться до вас завтра», - розповідав Розенберг.

Ідея розпочати власну справу прийшла до Вільяму під час Другої світової війни, коли він працював електриком в кораблебудівної компанії Bethlehem Shipbuilding. Кожен день Розенберг спостерігав за тим, як робітники в обідню перерву купують їжу в фургонах, і думав про те, чи можна зробити цей бізнес більш прибутковим.

Одного разу, переглядаючи звіти продажів, бізнесмен виявив, що майже половину виручки забезпечують кави і пончики. Ідея на мільйон була знайдена!

Розвиваючи франчайзинг, Розенберг надихнувся історією успіху Говарда Джонсона, який зміг масштабувати свій бізнес з невеликої крамниці до мережі з сотні ресторанів. А ще Розенберг заснував Міжнародну асоціацію франчайзингу, яка успішно працює і сьогодні

На сьогодні Dunkin donuts - це більше 1200 кав'ярень в 45 країнах, більш ніж 2,5 мільйонів донатів в день і 1,5 мільярда чашок кави на рік

Dunkin 'donuts спеціалізується на гарячому кави з льодом і різними смаками, а також на випічці: пончики, рогалики і кекси. Зараз під брендом працює 13 тисяч точок в 38 країнах, 9,5 тисячі та них - в США. Ціна франшизи стартує від $ 395 500 і доходить до $ 1,6 млн.

Що відрізняє бізнес-підхід Dunkin 'Donuts:

1. Головний офіс Dunkin 'Donuts закриває на собі маркетингові комунікації, як онлайн, так і офлайн. Франчайзі не дбає про зміст штату маркетологів, дизайнерів, технологів. Всі рішення подаються готовими, упакованими і перевіреними на практиці.

2. Компанія завжди відкрита до інновацій і недавно запропонував відвідувачам донантс-сендвіч з модним нині штучним м'ясом. До речі, Beyond Meat став хітом для компанії. Генеральний директор Дейв Хоффманн недавно сказав, що сендвіч з ковбасою Beyond тепер є другим бестселером в магазинах Dunkin's Manhattan після класичного бублика компанії з беконом, яйцем і сиром. Продажі бутерброда були більш ніж в два рази вище, ніж очікувалося

3. Компанія регулярно проводить опитування серед відвідувачів, нагороджуючи найактивніших безкоштовною кавою протягом року.

4. Компанія експериментує з форматами: в минулому році були запущені Dunkin on Sunset - це один з «магазинів наступного покоління» мережі швидкого харчування. Від традиційних кав'ярень його відрізняє дизайн, інноваційні технології. Так, клієнти, які ходять в магазин пончиків з 8 до 10 години ранку, отримували безкоштовний зразок сендвіча.

5. Dunkin 'Donuts продовжує розширюватися за рахунок нетрадиційних місць. Наприклад, на більшості американських стадіонах є точки і візки, з яких продають пончики і кава.

6. Кав'ярні продають в кінці дня пончики зі знижками, про що повідомляють покупцям в додатку. Так Dunkin 'Donuts боряться за зменшення харчових відходів.


найчайтіше читане

Якою має бути візитка /27.01.2010

Візитна картка створює враження про компанію. Ось чому надзвичайно важливо, як саме вона виглядає та що на ній написано

Відкриття СТО. Бізнес-план /16.11.2011

Як заробити на станції техобслуговування автомобіля

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується

Види франчайзингу /19.11.2009

Франчайзингові системи можна структурувати по багатьом критеріям. Представляємо найпоширенішу класифікацію

Маркетинг та дослідження ринку /18.02.2010

В цій статті мова піде про явище маркетингу та його роль в успішності підприємства. Розглядаються методи дослідження ринку, збір, аналіз та використання інформації, яка необхідна в процесі прийняття рішень планування бізнесу і визначення вірогідності здійснення планованої діяльності

популярне на форумі

Taco Bell собирается в Россию

Хочу эту франшизу

1 коментар
остання 19.04.2018
Тайрай: франчайзинг со вкусом Востока

Давай откроем этот бизнес в Беларуси.

1 коментар
остання 06.10.2016
Как открыть суши-бар. Бизнес-план.

Полезная информация

1 коментар
остання 16.04.2016
Собственный сэндвич-бар с FreshLine

Впервые побывал в фреш-лайне весной прошлого года и с тех пор хожу сюда чуть ли ни каждую неделю...

2 коментар
остання 18.02.2016
Макдональдс в цифрах

Интересная информация. Я люблю Макдональдс, хотя и не очень полезно

1 коментар
остання 27.01.2016
Символ немецкого фастфуда Curry Wurst

Где бы взять 40 тыс долл.? В Днепропетровске возле жд вокзала отличное заведение! . .еда,...

1 коментар
остання 13.10.2015
форнетти

Прочитала отзывы и удивилась! Я давно работаю с Форнетти, купила франшизу и стала за прилавок......

124 коментар
остання 21.07.2015
Собственный сэндвич-бар с FreshLine

Бываю довольно часто, всегда заказываю сок томатный и фрешлайн. Ребята на кассе довольно...

2 коментар
остання 17.06.2015