Корисна Кондитерська націлена на всі регіони

Вівторок
06.03.2012
Відкривши перший магазин-кафе в Києві, компанія шукає партнерів по всій Україні
 

Компанія "СТЕВІЯСАН", яка займається розвитком франчайзингової мережі під ТМ "Корисна Кондитерська від СТЕВІЯСАН", працює на українському ринку з 1993 року. Продукція, яку пропонує компанія, виготовляється на основі екстрактів рослини стевії - натурального природного підсолоджувача. Вже понад 4 роки торговельна марка "Корисна Кондитерська" представлена в невеликих торговельних точках та кіосках з однойменною назвою. "В жовтні 2011 компанія відкрила в Голосіївському районі міста Києва перший магазин-кафе під ТМ "Корисна Кондитерська від СТЕВІЯСАН", - розповіла порталу Franchising.ua pr-менеджер компанії "СТЕВІЯСАН" Тетяна Волкодав. - Зараз ми ведемо переговори з підприємцями з різних регіонів. Найближчим часом плануємо відкрити нові франчайзингові точки".

Вся продукція компанії "СТЕВІЯСАН", у тому числі й шоколад, не містить цукру. "Виготовленням солодощів на основі стевії за нашою рецептурою займається компанія АВК, - розповідає Тетяна Волкодав. - Ця рослина економічно вигідна, адже для виробництва її потрібно в 2 рази менше, ніж цукру. Крім цього, екстракт наділений багатьма корисними властивостями: він нормалізує тиск, травлення та слугує добрим імуностимулятором".

Своїм партнерам "Стевіясан" пропонує три варіанти співпраці: острівок у ТЦ (5-10 м2), окреме приміщення в ТЦ (від 15 м2) та стаціонарний магазин-кафе з окремим входом (близько 60 м2). Паушальний внесок становить 15 тис. грн, сума початкових інвестицій, залежно від формату точки, коливається від 32 тис. грн. Середній термін окупності бізнесу - від 6 до 12 місяців. Як вважають у компанії "Стевіясан", найбільш затребуваним на українському ринку є на сьогодні формат магазину-кафе. "Наші заклади користуються популярністю у молодих мам. В "Корисній Кондитерській" їхні діти можуть покуштувати корисних для здоров'я солодощів, адже наша продукція не містить пальмової олії та виготовлена на основі какао-масла і какао-бобів, - стверджує Тетяна Волкодав. - Крім цього, маленькі відвідувачі дуже люблять наш логотип, на якому зображені зайчики. Тому дорослі вже неодноразово зверталися до нас із пропозицією проводити в закладі дитячі свята. В перспективі плануємо також ввести мастер-класи з виготовлення цукерок".


найчайтіше читане

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння

популярне на форумі

Taco Bell собирается в Россию

Хочу эту франшизу

1 коментар
остання 19.04.2018
Тайрай: франчайзинг со вкусом Востока

Давай откроем этот бизнес в Беларуси.

1 коментар
остання 06.10.2016
Как открыть суши-бар. Бизнес-план.

Полезная информация

1 коментар
остання 16.04.2016
Собственный сэндвич-бар с FreshLine

Впервые побывал в фреш-лайне весной прошлого года и с тех пор хожу сюда чуть ли ни каждую неделю...

2 коментар
остання 18.02.2016
Макдональдс в цифрах

Интересная информация. Я люблю Макдональдс, хотя и не очень полезно

1 коментар
остання 27.01.2016
Символ немецкого фастфуда Curry Wurst

Где бы взять 40 тыс долл.? В Днепропетровске возле жд вокзала отличное заведение! . .еда,...

1 коментар
остання 13.10.2015
Собственный сэндвич-бар с FreshLine

Бываю довольно часто, всегда заказываю сок томатный и фрешлайн. Ребята на кассе довольно...

2 коментар
остання 17.06.2015
Как открыть мини-пивоварню? Бизнес-план

Доводилось пробовать пиво в заведениях, где стоят пивоварни не только от Генрих Шульц, но и от...

1 коментар
остання 12.02.2015