09.11.2012

LauraStar: купівля з першого погляду

На 53-й виставці IFA компанія презентувала нову концепцію експозиції своєї продукції

У вересні цього року в Берліні відбулася 53-тя міжнародна виставка побутової електроніки IFA. На цьому заході компанія LauraStar презентувала нову концепцію експозиції своєї продукції. "Ми вдосконалили корпоративний стиль, розробили різні варіанти бутиків та демонстраційних точок: для прикасової зони, острівців, пристінного простору, та кутків, - розповідає керівник відділу роздрібних продажів ТОВ "Де Люкс" Олександра Здоренко. - Представлений варіант створений у такому сучасному стилі, що може здивувати навіть найвимогливіших дизайнерів. Завдяки нововведенням наша продукція матиме гідні продажі у будь-якій частині магазину чи торговельного центру, зможе поєднуватися з різними напрямками та привернути увагу найрозсіянішого покупця. Що ж стосується якості, то вона завжди залишається на гідному швейцарському рівні".

LauraStar

LauraStar вже втілює нову концепцію в життя.

Офіційним представником продукції LauraStar в Україні є ТОВ "Де Люкс". Компанія вже більше 12 років є ексклюзивним дистриб'ютором швейцарських прасувальних систем цієї торговельної марки в нашій державі. ТОВ "Де Люкс" не лише співпрацює з вітчизняними дилерами та клієнтами, але й розвиває мережу однойменних точок з продажу. На сьогодні, відкривши 12 демонстраційних точок в Києві, Одесі, Донецьку та Дніпропетровську, компанія взялася за втілення франчайзингового проекту.

Для того, щоб розпочати бізнес під ТМ LauraStar, необхідно володіти інвестиціями в розмірі від $3 тис. до $7 тис. Як стверджує франчайзер, проект окупається дуже швидко. В залежності від розміру торговельної точки інвестиції повертаються в термін від 3 до 6 місяців. Співпраця з LauraStar не передбачає паушального внеску, роялті та інших капітальних вкладень.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
LauraStar: купівля з першого погляду

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank