форум до статті: Бізнес по скороченню витрат на опалення

2014-12-24

Бізнес по скороченню витрат на опалення

Своїм підприємницьким досвідом та ідеєю самого економічного отоплення ділиться Олег Литвинов

— Олег, як зародилося рішення створити компанію «Білюкс»? Чому Ви обрали даний сегмент ринку? — Ідея народилась у 2005 році на підставі маркетингового кабінетного дослідження ринку опалення України. А приводом до такого дослідження послужила потреба знайти продукт, в якому використовується кварцова трубка. На той момент - наша команда займалася продажем цієї кварцовою трубки від виробника в Україні КП Кварсит для потреб української промисловості. У підсумку все зійшлося до інфрачервоних обігрівачів, але не простих, а довгохвильових (які і не використовують цю кварцову трубку). Для спарвки: кварц майже безперешкодно пропускає інфрачервоні промені на відміну від простого боросилікатного скла. По-перше, у маркетинговому дослідженні ринку опалення було видно, що газ буде дорожчати, а по-друге, немає варіантів на ринку для економічного опалювання електрикою, особливо приміщень з висотою стелі від 4 до 20 метрів!

директор компании «Билюкс» Олег Литвинов
14.05.2017
коментарі: 1
*.static.vega-ua.net

Рынок сейчас насыщен различными видами отопления.Основные ветки это электроотопление, газовое. твердотопливное, экологически чистые источники (солнце или ветер). Какой выбрать источник отопления это индивидуально для каждого случая. Если Вы живете в селе и рядом есть доступ к лесу, то наверно Ваш выбор падет на твердотопливный котел. Если мы живем в квартире тогда электрический котел или конвектора. Вот здесь можно просмотреть все виды отопительного оборудования http://teploheat.net.ua

ПРОФІТ систем не несе відповідальності за зміст повідомлень, надісланих користувачами форуму. Повідомлення рекламного характеру, а також ті, що суперечать етичним принципам чи можуть зашкодити репутації та доброму імені, будуть видалені, а автори таких повідомлень беззастережно заблоковані.

IP адреса комп'ютера учасника форуму, що надсилає повідомлення, відображається для усіх відвідувачів.

Редакція порталу залишає за собою право використовувати у статтях порталу franchising.ua частину чи цілий зміст повідомлень, що публікуються на форумі учасниками.

Наш контакт: info@franchising.ua.

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank