24.12.2014

«Білюкс»: все ще попереду

Стимулювання до переходу народу на електроопалення сприяло розвитку компанії та новому пошуку альтернативних джерел енергії

У результаті змін соціально-політичної та економічної ситуації в Україні, були вжиті заходи про забезпечення економії природного газу. А в зв'язку з цим стимулювання до переходу українців на електроопалення. Тому рік видався нелегким і трудомістким для «Білюкс» у справі перевороту в опаленні, але варто відзначити, що поставлені задачі компанія виконала і перевиконала. Протягом 2014 року було відкрито 5 філій. Також було зафіксовано найбільше число заявок від потенційних партнерів, дилерів, клієнтів. А в листопаді та грудні відбулися нові франчайзингові відкриття в Рівному та в Білгород-Дністровському (Одеська область).

«Билюкс» Фото «Билюкс»

Компанія «Білюкс» проповідує безгазову Україну, і вважає, що на сьогоднішній день електричні системи довгохвильового опалення можуть служити однією з основ енергозбереження в країні. Нагадаємо, що бізнес окупається за один сезон, а фінансові ресурси компанія бере не у банків, а у своїх франчайзі.

«Сьогодні в народі витає настрій недовіри уряду і надія тільки на себе. Тому, з'являються вимоги дозволити видобувати електроенергію самостійно, незалежно від держави з їх корупційними схемами. Ну і люди починають розуміти, що з електричного опалення у них мало альтернатив. Якщо хочуть економити - то треба вибирати стельові довгохвильові Білюкс. Так що попит на нашу продукцію є!», - коментує директор компанії «Білюкс» Олег Литвинов
 
У поточному році компанією було запущено новий проект. «Найважче нам дався запуск Білюкс BIONIC, але це є наш козир, у якого немає конкурентів ні в Євросоюзі, ні в СНД», - продовжує Олег Литвинов. У найближчих планах компанії зробити переворот в опаленні. Сприяти переходу від конвекційних систем опалення до довгохвильових інфрачервоних. А також виводити нові моделі і збільшувати ефективність старих. Є мета розробити модель будинку з нульовим енергоспоживанням. За статистикою близько 20% домогосподарств у 2015 році можуть перейти на електроопалення.
 
«У 2014-му році нас особливо надихнув зворотній зв'язок з партнерами: іноді хороший, іноді конструктивний і критичний, але може цим ще більш корисний. Вимоги до франчайзі залишилися тими ж, розміри планів у гривні не змінилися. Ціни зросли всього на 30%, не дивлячись на те що долар на 300% і у нас імпортних матеріалів - 50%», - каже Олег Литвинов.
 

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
«Білюкс»: все ще попереду

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank