Fix Pro Trading залучила перших франчайзі

Четвер
16.02.2012
Компанія, яка розпочала розвиток по франчайзингу в січні 2012, відкрила 3 франчайзингові точки
 

Компанія, яка займається розвитком франчайзингових мереж під торговельними марками ANTI LIE та Mobi-Shop, вивела на ринок ще одну концепцію: точки з продажу автомобільної хімії під ТМ Fix Pro Trading. Проект стартував 20 січня 2012 року. На сьогодні мережа об'єднує три франчайзингові точки: в Кривому Розі, Львові та Новій Каховці. "Ідея розвитку нової концепції виникла несподівано, - розповів порталу Franchising.ua власник концепції Fix Pro Trading Павло Щукін. - Ми помітили, що такий продукт, як олівці для усунення дрібних подряпин на автомобілі ТМ Fix It Pro, користується популярністю на вітчизняному ринку, проте споживач досить часто стикається з підробленим товаром. Перші точки з продажу відкрили наші партнери з інших проектів. На початку весни ми очікуємо поповнення мережі. Зараз ведуться підготовчі роботи для відкриття нових франчайзингових магазинів".

Головними споживачами продукції Fix It Pro на сьогодні є власники автомобілів. "Згідно з проведеними нашою компанією дослідженнями, на 1 листопада 2011 року в Україні нараховувалося 4,5 млн автомобілів, - розповідає Павло Щукін. - Офіційні обсяги ринку таким чином становлять 700 млн грн. Отже, нам є куди розвиватися".

Щоб відкрити торговельну точку під ТМ Fix Pro Trading, необхідні інвестиції в розмірі 1,5 тис грн. Паушальний внесок становить 700 грн. Окупається цей бізнес протягом 1-2 місяців. Як стверджує власник франшизи, для того, щоб повернути вкладені у справу кошти, необхідно продати 10 олівців.


найчайтіше читане

ТНК важко із франчайзингом /09.03.2010

Через недосконалість законодавства компанія віддає зараз перевагу розвитку власної мережі

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується