20.03.2015

Новий вектор

Компанія «Дом бусин» планує активно розвивати партнерську мережу за кордоном

Мережа «Дом бусин» на українському ринку нараховує 3 власні та 8 франчайзингових філії, а також 2 філії у Росії та 1 у Казахстані. Це фірмовий магазин, який надає продукцію, необхідну для створення біжутерії власними руками.
«Ми плануємо максимально розширювати франчайзингову мережу не тільки в Україні, але й у Казахстані, Білорусії та Росії. Франшиза «Дом бусин» поєднує простий в управлінні формат магазину з продажу намистин, фурнітури для біжутерії та високорентабельний бізнес. Для партнера по франчайзингу ми розробили оптимальний пакет співробітництва. Ринок намистин і фурнітури затребуваний, так як жінки сьогодні віддають перевагу біжутерії, створеній власними руками», - говорить директор з розвитку компанії «Дом бусин», Кирило Бондарев.

«Дом бусин» Фото магазину «Дом бусин»

Початкові інвестиції у бізнес складають близько 10-12 тис.доларів. Для майбутнього партнера є можливість закріплення території, на якій франчайзер зобов’язується не укладати ліцензійні договори з іншими франчайзі. Також установлені ексклюзивні дилерські ціни, відсутність паушального внеску, роялті та рекламних відрахувань.

«Нашим партнерам, крім права на використання у комерційній діяльності товарного знаку та концепцій бренду «Дом бусин», ми надаємо модель бізнесу, яка дозволяє ефективно використовувати його інвестиції. Також рівні умови співпраці всередині партнерської мережі, єдину асортиментну політику та багато інших переваг. У залежності від формату магазину, інвестиції на ремонт, меблі та торгівельне обладнання становлять близько 200 $/кв.м. На первинне поповнення товаром потрібно 200 $/кв.м. Тобто на відкриття магазину обсяг загальних інвестицій складе близько 400 $/1кв.м», - перераховує Кирило Бондарев.

Франчайзі пропонуються наступні формати магазину «Дом бусин»: Streetretail (окремий магазин), магазин у торговому центрі та магазин площею не менше 20 м2. Франчайзер проводить безкоштовне навчання продавців партнерського магазину, консультує з мерчендайзингу, здійснює інформаційну та технічну підтримку партнерів на весь час дії договору франчайзингу. А також здійснює поставки будь-яким видом транспорту по території України та Росії.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank