14.04.2015

Франчайзингова програма TERIVA

Компанія розширює бізнес в Україні та планує вийти на закордонні ринки

У 2015 році київська компанія TERIVA налаштована активно розвивати мережу, як на вітчизняному, так і на зарубіжних ринках. Компанія займається міжповерхневим перекриттям, а на сьогоднішній день дана технологія затребувана в житловому і нежилому малоповерховому будівництві та реконструкції.
«Український ринок сучасних міжповерхових покриттів заповнений лише на 10%, а ринки сусідніх держав - і того менше, тому є де працювати і розвиватися. Торік до нас почало надходити багато пропозицій із різних країн, щоб відкрити там бізнес TERIVA, а оскільки нам цікавий і російський, і білоруський, і азербайжанскій і інші ринки, то ми запустили франчайзинг», - розповідає Дмитро Новіцький, інженер технолог компанії TERIVA .

TERIVA Фото продукції TERIVA

Виробництво перекриття відбувається на сучасному обладнанні, з дотриманням усіх нормативів і технічних умов. Виробництво ліцензовано. Якість сировини постійно контролюється власною лабораторією прямо на заводі. Продукція - балки і блоки - має сертифікати якості і протоколи випробувань.

Міжповерхове перекриття TERIVA є альтернативою дорогому моноліту і стандартним плитам перекриття. Технологія поєднує у собі надійність, адаптивність, легку вага та швидкий монтаж без крана. Компанія пропонує організацію виробництва перекриття Тeriva в країнах СНД і надає повний комплекс послуг: ліцензійний договір (право на використання торгової марки та технології), поставку необхідного обладнання, навчання фахівців (маркетологів і технічних фахівців) та інші види підтримки для франчайзі.

"Якщо запускати виробництво з нуля то вартість проекту може скласти від 200.000-600.000 доларів, якщо ж організувати виробництво перекриття TERIVA на вже існуючому виробництві (за наявності вібропресса, навантажувача, виробничого та складського приміщеннь і налагодженої системи поставки сировини), вартість запуску складе 10.000-20.000 доларів. Рентабельність цього бізнесу становить від 50-100%. Потенційний партнер може відвідати наше виробництво в Києві, отримати відповіді на всі запитання і власними очима побачити весь технологічний процес ", - доповнює Дмитро Новіцький.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Франчайзингова програма TERIVA

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank