27.01.2012

FitCurves досяг 100

В 2012 році компанія має намір розширити українську мережу до 150 фітнес-клубів

Сьогодні в Україні працює 103 точки міжнародної мережі фітнес-клубів FitCurves. Компанія представлена у 40 містах. У 2011 році мережа поповнилася 26 фітнес-центрами. Клуби з’явилися у таких нових містах, як Обухів, Вишневе, Херсон і Чернігів. "Цього року ми плануємо збільшити мережу до 150 фітнес-клубів, - розповіла порталу Franchising.ua директор з маркетингу компанії Наталя Караваєва. - Стратегія розвитку компанії у 2012 році базуватиметься на поглибленні корпоративних стандартів, розвитку програм правильного харчування та FitCurves&Zumba, залученні партнерів до співпраці, підвищенні цінності корпоративного видання ":30 чудеса за полчаса" та поглибленні корпоративної соціальної відповідальності".

Дівчата, котрі займаються фітнесом

30-хвилинне тренування FitCurves включає в себе всі п’ять елементів фітнесу: розминка, аеробне та силове навантаження, заминка і розтяжка, що необхідні для укріплення здоров’я і боротьби з зайвою вагою.

За словами представників FitCurves, компанія вже майже повністю заповнила київський регіон, а тому в ньому очікується лише декілька нових відкриттів. Зараз пріоритетними для розвитку мережі містами є обласні центри, в яких ще не відкрито жодного клубу, а також - міста-мільйонники: Донецьк, Харків, Дніпропетровськ, Одеса, Сімферополь та Львів.

В 2010 році компанія FitCurves також вийшла на російський ринок. На сьогодні в країні працює 16 клубів, 12 з яких відкрилися в 2011. Компанія представлена у 13 містах РФ.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
FitCurves досяг 100

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank