23.03.2015

Всесвітня експансія Skinial

Німецька компанія змінюється, відкриває салони в нових країнах та чекає на франчайзі з України

Мережа салонів Skinial, яка займається видаленням татуювань, використовуючи безлазерний метод, вже представлена ​​в Німеччині, Швейцарії, Австрії, Австралії та інших країнах. А в нинішньому році компанія оголосила про світову експансію.
«Ми плануємо відкрити як мінімум десять філій у Польщі, Німеччині та Швейцарії і сподіваємося підписати договір майстер-франшизи з Францією. Ще дві країни знаходяться на стадії переговорів, але поки договори не підписані. Ми повністю оновили наш веб-сайт: і не тільки фронт-офіс, але і бек-офіс, щоб поліпшити його та підготувати для всесвітньої експансії мережі салонів Skinial», - розповідає Клаус Боде, президент компанії Skinial.

Skinial Фото продукції Skinial

Студії видалення татуювань Skinial використовують у своїй роботі безлазерний метод: малюнки видаляються за допомогою спеціальної фізіологічної рідини, що видаляє колір, на відміну від болісного і небезпечного видалення татуювань за допомогою лазеру.

«2015 може стати для нас роком переходу Skinial у медичну компанію, що допоможе нам багато в чому, коли ми прагнемо розробляти нові продукти і робити фундаментальні дослідження. У квітні цього року ми були запрошені на всесвітньо відому наукову конференцію Європейського конгресу з тату та пігментних дослідженнь у Брюгге (Бельгія). Також ми обговорюємо співпрацю з фармацевтичної групою, яка може допомогти нам отримати більше визнання  у медичному світі. Вже в кінці 2014 року нам вдалося отримати патент на американському ринку», - продовжує Клаус Боде, президент компанії Skinial.

Для українського підприємця, щоб відкрити салон, потрібно інвестувати в бізнес 50 тисяч євро. Ця інвестиція у ліцензію, яка надає майстер-партнеру право працювати під ТМ Skinial у своїй країні. Сума включає у себе ліцензію на одну студію і ексклюзивне право продавати франшизи на заданій території протягом 10 років. Франчайзі не потрібно платити ніяких щомісячних відрахувань і платежів за рекламу. «Останнім часом ми отримали тільки одну заявку з України, але вважаємо, що на сьогоднішній день видалення татуювання - сама найменша проблема, яку українці можуть мати», - говорить Клаус Боде на завершення розмови.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Всесвітня експансія Skinial

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank