10.02.2015

Курс на розвиток

Відкриття "Шкіл Фітнесу" у Єгипті та розвиток по франчайзингу в Україні

"Школа Фітнесу" розвиває такі напрямки, як оксісайз, бодіфлекс, пілатес і стретчинг. Два перших напрямки мають низьку конкуренцію, так як їх тільки починають освоювати тренери, і поки мало професійних інструкторів, що дозволяє диктувати ринку свої ціни. «Наш бізнес зароджувався з власних інтересів та аналізу конкуренції на московському ринку. Були обрані напрямки школи: пілатес, стретчинг - те, що у Росії вже є популярним, зрозумілим кожній жінці і є у фітнес-центрах. І два напрямки дихальної гімнастики - бодіфлекс і оксісайз, які дозволяють не тільки зміцнити здоров'я, але і знайти нову фігуру, позбавити свій організм прошарку жиру, підкачати м'язи. Основна маса наших клієнтів ходять саме на оксісайз і бодіфлекс»- розповідає Катерина Горбушина, директор з розвитку "Школи Фітнесу".

 Фото занять "Школи Фітнесу"

Майбутній представник франшизи може обійтися мінімальними витратами (оплачуючи тільки зал і тренерів) або відкривати школу з покупкою усього інвентарю, облаштуванням залів, ремонтом приміщення та ін.

У "Школи Фітнесу" є три власних об'єкти в Москві, а у найближим час відбудеться відкриття шкіл в Шарм-ель-Шейху (Єгипет). По франчайзингу мережа розвивається у Росії, Україні, Казахстані, Білорусі, Молдові та інших країнах. Франчайзингові об'єкти відкриті у Самарі, Єкатеринбурзі, Челябінську і Пунта-Кане (Домінікана).

«Розвиток по франчайзингу було запущено тоді, коли моя подруга з Самари, засидівшись у декреті, стала цікавитися, як побудований мій бізнес і як я все починала, а також що для цього потрібно. Попросила приїхати і допомогти зі стартом. Пізніше скоротили на роботі мою родичку, і вона теж загорілася власним бізнесом. Ось так і зародилася ідея відкриватися у регіонах, ділитися досвідом і запускати франшизу», - ділиться Катерина Горбушина.

Для організації такого бізнесу франчайзі необхідні тренери, яких навчить франчайзер, площа від 20 кв.м., лендінг або сайт (буде зроблений у корпоративному стилі компанії з контактними даними партнера), налаштована реклама. Основні вимоги або побажання до партнера: зручне місцерозташування, комфортні зали, штат співробітників, готових навчитися новим напрямкам або вже освоїли напрямки школи.

«Для відкриття філії партнеру може знадобитися місяць, а може і 3-4 місяці. Багато що залежить від залів, де будуть проходити заняття. Якщо вони вже готові до використання, то за 2 тижні можна навчити тренерів, знайти і проінструктувати адміністратора школи, запустити рекламну кампанію і зустрічати перших клієнтів. Як варіант, якщо немає своїх площ,  то можна орендувати зали у танцювальних школах, йога-центрах, і тим самим мінімізувати витрати на старт школи. А як набереться достатня кількість клієнтів і будуть обігові кошти, то ожна подумати і про власні зали з довгостроковою орендою", - говорить на завершення Катерина Горбушина.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Курс на розвиток

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank