18.03.2015

Франчайзинг Alessandro

У планах компанії відкрити партнерські заклади у всіх містах мільйонниках України

Перший салон мережі Alessandro в Україні було відкрито в 1995 році. Партнерами мережі є німецька торгова марка «Alessandro» та компанія Alessandro International. На сьогоднішній день в Україні працює три власних салону краси Alessandrо, які розташовані в центрі Києва. Керівництвом компанії було прийнято рішення розвивати мережу по франчайзингу. «Минулого року було прийнято рішення розвиватися по франчайзингу з метою розширення мережі Alessandro. Протягом декількох років ми плануємо охопити Київ і міста-мільйонники. Вартість франшизи буде прораховуватися для майбутніх партнерів індивідуально, а на відкриття салону потрібен час від двох тижнів до місяця», - поділився Андрій Солуянов, представник мережі салонів краси Alessandrо.

Alessandro Фото фото салону краси Alessandro

Салони Alessandro крім переліку класичних послуг салонів (послуги манікюру, педикюру та ін.), Надають послуги Spa-напрямки: турецький хамам, римська парна, фінська сауна.

Alessandro International має власні заводи і численні наукові та виробничі лабораторії. Все виробництво знаходиться на території Німеччини. Компанія виробляє кілька тисяч тонн гелів на рік. Виробництво і якість виробленої продукції контролюється висококваліфікованими фахівцями: хіміками, технологами, що забезпечує незмінно високу якість продукції. Крім того, вся продукція, яка використовується у салонах краси Alessandro пройшла тестування в Інституті мікробіології НАН України.

«Використовуючи можливість франчайзингу, підприємець може відкрити салон краси з відомим ім'ям і багаторічною репутацією. Купівля франшизи для відкриття власного салону краси вірне рішення для підприємця у тому випадку, якщо він зацікавлений ​​в отриманні готового бізнесу під відомим брендом без додаткової переплати. Для нас важливо, щоб майбутні партнери стали частиною нашої команди і дотримувалися високих стандартів компанії. Так як сьогодні «Alessandro» - це мережа салонів краси бізнес-класу з більш ніж десятирічною історією. Наші партнери німецька торгова марка «Alessandro», компанія Alessandro International», - розповідає Андрій Солуянов.

Компанія Alessandro International налічує 21 рік успішної роботи і є тричі лауреатом престижної світової премії в області індустрії краси Beauty Awards за 1997, 1998 і 2000 рр. У Європі компанія має вищі досягнення у косметичній галузі: нагороджена званням Nagelqueen ("Королева нігтів"), яке присвоює незалежна комісія і журнал VOGUE, а також престижною премією журналу Cosmopolitan - PRIX de Beaute (2002р).

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Франчайзинг Alessandro

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 280 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank