FitCurves йде в Росію

Четвер
26.08.2010
Мережа клубів для жінок FitCurves виходить на російський ринок
 

Восени FitCurves відкриє перші клуби в Росії. Скористатися послугами мережі зможуть мешканки семи міст - Бєлгорода, Красноярська, Краснодара, Казані, Нижнього Новогорода, Саратова і Челябінська. Всього в цьому році в Росії планується відкриття десяти клубів, у тому числі - у Москві та Санкт-Петербурзі. А в перспективі - 600 точок за п'ять років. Власниками клубів переважно будуть сімейні пари.

"У Росії існує чимало клубів, які також допомагають жінкам ставати здоровими і красивими. Але ми не вважаємо їх своїми конкурентами, вони для нас партнери, - каже мастер-франчайзи FitCurves Світлана Співакова. - Крім того, ми знаємо: лише FitCurves може створювати особливу атмосферу, де жінка перетворюється не тільки фізично, а й емоційно, духовно. І тільки FitCurves серед компаній фітнес-індустрії щорічно витрачає чотири мільйони доларів на дослідження, присвячені здоров'ю жінки. Тому ми впевнені , що і в Росії FitCurves чекає такий же успіх, як і в Україні, Америці і Європі".

Відповідальною за розвиток мережі в Росії є директор з розвитку Наталія Нішкевич, яка має більше десяти років досвіду роботи в нафтовій галузі - компанії ТНК-ВР, ВАТ "Саратовнефтегаз", ВАТ "Томскнефть", ВНК, НГДУ "Стрежевойнефть", Юкос ЕП, "Юганскнефтегаз", ДОМНГ.