Четвер
26.08.2010
Мережа клубів для жінок FitCurves виходить на російський ринок
 

Восени FitCurves відкриє перші клуби в Росії. Скористатися послугами мережі зможуть мешканки семи міст - Бєлгорода, Красноярська, Краснодара, Казані, Нижнього Новогорода, Саратова і Челябінська. Всього в цьому році в Росії планується відкриття десяти клубів, у тому числі - у Москві та Санкт-Петербурзі. А в перспективі - 600 точок за п'ять років. Власниками клубів переважно будуть сімейні пари.

"У Росії існує чимало клубів, які також допомагають жінкам ставати здоровими і красивими. Але ми не вважаємо їх своїми конкурентами, вони для нас партнери, - каже мастер-франчайзи FitCurves Світлана Співакова. - Крім того, ми знаємо: лише FitCurves може створювати особливу атмосферу, де жінка перетворюється не тільки фізично, а й емоційно, духовно. І тільки FitCurves серед компаній фітнес-індустрії щорічно витрачає чотири мільйони доларів на дослідження, присвячені здоров'ю жінки. Тому ми впевнені , що і в Росії FitCurves чекає такий же успіх, як і в Україні, Америці і Європі".

Відповідальною за розвиток мережі в Росії є директор з розвитку Наталія Нішкевич, яка має більше десяти років досвіду роботи в нафтовій галузі - компанії ТНК-ВР, ВАТ "Саратовнефтегаз", ВАТ "Томскнефть", ВНК, НГДУ "Стрежевойнефть", Юкос ЕП, "Юганскнефтегаз", ДОМНГ.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується

Викладка товару /09.02.2010

Належним чином організована викладка товарів в магазині розширить можливості гарних продажів