21.02.2011

АВТОПАПА захищає дітей за допомогою франчайзингу

Компанія націлена на формування всеукраїнської мережі фірмових точок продажу дитячих автокрісел і аксесуарів для безпеки і комфорту дитини

"АВТОПАПА" - мережа спеціалізованих магазинів з продажу дитячих автокрісел і аксесуарів для безпеки і комфорту дитини в автомобілі. Компанія присутня на ринку з осені 2009 року. На сьогодні працюють власні мобільні шоу-руми в Донецьку, Львові та Києві, а також стаціонарний шоу-рум "АВТОПАПА" у столиці. Компанія націлена на активний розвиток мережі за допомогою франчайзингу та відкриття представництв у всіх великих містах країни.

АвтоПапа, крісла для дітей, магазин, 1 +1, франчайзинг, франшиза

Бізнес під ТМ "АВТОПАПА" можливий у двох форматах: відкриття стаціонарної фірмової торговельної точки, а також організація мобільного шоурума

"Цей ринок достатньо молодий, фактично ми були першою компанією, яка надала комплексну пропозиція цієї продукції", - розповідає Світлана Кучер, директор з маркетингу компанії "АВТОПАПА". - "Наша мета - зробити бренд "АВТОПАПА" загальною назвою, що асоціювалася б з дитячими автокріслами. Ми налаштовані на відкриття представництв у всіх великих містах країни, і навіть у районних центрах. Тому що в регіонах ця ніша поки що взагалі не зайнята, а попит достатньо високий. Його ми спостерігаємо зараз по роботі наших власних точок у на периферії. Ми націлені на співпрацю на умовах франчайзингу з підприємцями з усіх областей країни".

Значний поштовх до формування такої ніші на українському ринку дали зміни в Правилах Дорожнього Руху України. Справа в тому, що з початку 2011 року діти у віці до 12 років в обов'язковому порядку повинні перевозитися в автомобілі в спеціальних дитячих кріслах, за порушення передбачені штрафи.

"Перші кроки в цьому напрямку вже зроблені, я впевнена, що ці законодавчі норми будуть строго регулюватися, і буде тенденція до посилення вимог", - вважає Світлана Кучер. - "Другий важливий фактор, що формує попит на нашу продукцію - це те, що наша країна зараз переживає бебі-бум, причому вже кілька років поспіль. Є спостереження, що досить часто зараз зрілі люди обзаводяться другою-третьою дитиною, після великої паузи від народження попередньої. Таким чином, одна категорія сучасних батьків - це зрілі і забезпечені громадяни, а з іншого боку - молоді люди, які народили свою першу дитини. Молодь з ентузіазмом сприймає новинки, що забезпечують комфорт, і крім того, звикла до мобільного способу життя, тому після народження дитини молоді люди подорожують вже всією родиною".

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
АВТОПАПА захищає дітей за допомогою франчайзингу

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1171 коментарів, 284 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank