22.02.2010

Холодильне обладнання для бізнесу

Незалежно від того, вирішено відкривати ресторан або фаст-фуд, покупка морозильного обладнання стане необхідною витратою - більшою чи меншою

Невелику камеру для малої кількості продуктів можна купити вже приблизно за 5 тис. грн. Але професійна холодильна установка може коштувати навіть більше 200 тис. грн. Сума витрат буде залежати від наших потреб, а, отже, від кількості клієнтів, яких потрібно обслуговувати.

Виробники надають широкий вибір: холодильні, морозильні та пекарські столи, спеціальні столи для салатів, морозильні камери тощо. Більшість пристроїв виготовляються з нержавіючої сталі, яка користується найбільшою популярністю. Вони не тільки безпечно зберігають продукти, але також мають естетичний, модний вигляд і дуже практичні. Багато фірм надають цілі комплекти різноманітного устаткування, які вільно доступні на ринку. Обладнання без проблем можна підібрати під стилістику приміщення, тому що його можна декорувати іншими матеріалами, наприклад деревиною.

Якщо ми орієнтуємося на фаст-фуд, великі холодильні вітрини будуть зайвими. Тут найбільш корисними стануть установки для зберігання салатів, пляшок з напоями і готових десертів. Такий салат-бар може коштувати від 15 до 80 тис. грн і найчастіше встановлюється біля кас. Скляний корпус дозволяє клієнту краще ознайомитися з пропонованим продуктом.

У традиційному ресторані вимоги до обладнання ставляться вище, а значить і коштуватиме воно дорожче. Професійна холодильна установка може обійтися близько 50 тис.грн, а іноді і більше, ніж 300 тис. грн. Остаточна ціна залежить насамперед від роду продуктів, які ми маємо намір представляти, оформлення приміщення, його величини і передбачуваного числа клієнтів.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Холодильне обладнання для бізнесу

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank