форум до статті: METRO: франчайзинг в Україні

2011-11-28

METRO: франчайзинг в Україні

Компанія відкриватиме в Україні невеликі супермаркети Мій магазин площею не менш ніж 50 кв.м.

Компанія Metro Group розвиватиме в Україні мережу магазинів на умовах франчайзингу. Партнери компанії, які працюватимуть під ТМ "Мій магазин", звільнятимуться від сплати роялті та зобов'язуватимуться щомісячно закупляти продукти в мережі Metro Cash & Carry на суму не менше ніж 50 тисяч гривень. Франчайзингові точки матимуть площу не менш ніж 50 кв.м., а серед асортименту продукції буде не менше 500 позицій, 150 з яких належатимуть ТМ Metro. Перші партнерські магазини відкриються вже цього тижня у Соледарі та Сімферополі. Всього компанія має намір відкрити близько 10 таких магазинів, переважно на сході України. Подібні проекти Metro Group реалізувала на сьогодні у Польщі, Румунії та Болгарії. Зараз готується відкриття магазинів у Росії.

METRO, продтовари, супермаркет
04.12.2011
Ім\'я (нікнейм)
*.215.55.200

как открыть такой магазин в днепре

21.08.2012
Алла
*.kyivstar.net

Як хочу відкрити магазин у Волинській області . Якщо у вас є пропозиції прошу відпишіть на сайт ms.alla1981@mail.ru

18.09.2012
Имя (никнейм)
*.pool.ukrtel.net

как открыть такой магазин?напишите пожатуйста belovVC@yandex.ru

08.12.2016
коментарі: 1
*.kyivstar.net

Хочу відкрити магазин! Підскажіть деталі по франшизі ramanyatsiuk@gmail.com Дякую

19.01.2017
коментарі: 1
*.it-tv.org

Ребята! кто-то получил разъяснения или инфу по metro

15.06.2018
коментарі: 1
*.grodno.dynamic.pppoe.byfly.by

Мне как начинающему предпринимателю еще далеко до франшизы магазина, а вот открыть небольшой фаст-фуд вполне могу себе позволить. Рассматривал различные предложения в данном направлении и был приятно удивлен, когда увидел франшизу от "Mr. Grill" https://mrgrill.ua/, так как сам ни раз заказывал у них еду и этот бренд довольно узнаваемый в Украине. Хочу попробовать с ними сотрудничать.

ПРОФІТ систем не несе відповідальності за зміст повідомлень, надісланих користувачами форуму. Повідомлення рекламного характеру, а також ті, що суперечать етичним принципам чи можуть зашкодити репутації та доброму імені, будуть видалені, а автори таких повідомлень беззастережно заблоковані.

IP адреса комп'ютера учасника форуму, що надсилає повідомлення, відображається для усіх відвідувачів.

Редакція порталу залишає за собою право використовувати у статтях порталу franchising.ua частину чи цілий зміст повідомлень, що публікуються на форумі учасниками.

Наш контакт: info@franchising.ua.

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank