форум про статтю: METRO: франчайзинг в Україні 246

Ім\'я (нікнейм) 04.12.2011 *.91.215.55.200

как открыть такой магазин в днепре

Алла 21.08.2012 *.46-211-121-124-gprs.kyivstar.net

Як хочу відкрити магазин у Волинській області . Якщо у вас є пропозиції прошу відпишіть на сайт ms.alla1981@mail.ru

Имя (никнейм) 18.09.2012 *.204-54-134-95.pool.ukrtel.net

как открыть такой магазин?напишите пожатуйста belovVC@yandex.ru

Рома Яцюк 08.12.2016 *.37-115-182-60-broadband.kyivstar.net

1

Хочу відкрити магазин! Підскажіть деталі по франшизі ramanyatsiuk@gmail.com Дякую

Aleksei Konev 19.01.2017 *.nat.it-tv.org

1

Ребята! кто-то получил разъяснения или инфу по metro

28.11.2011

METRO: франчайзинг в Україні

Компанія Metro Group розвиватиме в Україні мережу магазинів на умовах франчайзингу. Партнери компанії, які працюватимуть під ТМ "Мій магазин", звільнятимуться від сплати роялті та зобов'язуватимуться щомісячно закупляти продукти в мережі Metro Cash & Carry на суму не менше ніж 50 тисяч гривень. Франчайзингові точки матимуть площу не менш ніж 50 кв.м., а серед асортименту продукції буде не менше 500 позицій, 150 з яких належатимуть ТМ Metro. Перші партнерські магазини відкриються вже цього тижня у Соледарі та Сімферополі. Всього компанія має намір відкрити близько 10 таких магазинів, переважно на сході України. Подібні проекти Metro Group реалізувала на сьогодні у Польщі, Румунії та Болгарії. Зараз готується відкриття магазинів у Росії.

інше на форумі

Редакція не несе відповідальності за зміст повідомлень, надісланих користувачами форуму. Повідомлення рекламного характеру, а також ті, що суперечать етичним принципам чи можуть зашкодити репутації та доброму імені, будуть видалені, а автори таких повідомлень беззастережно заблоковані.

IP адреса комп'ютера учасника форуму, що надсилає повідомлення, відображається для усіх відвідувачів.

Редакція порталу залишає за собою право використовувати у статтях порталу franchising.ua частину чи цілий зміст повідомлень, що публікуються на форумі учасниками.

Наш контакт: info@franchising.ua.