27.11.2009

Як обрати франчайзера

Варто дуже уважно підійти до вибору франчайзера - людини, з якою вам прийдеться працювати пліч-о-пліч тривалий час

  1. Перегляньте презентації систем, каталог франчайзингових пропозицій порталу Franchising.ua.

  2. Перш за все "проскануйте" франчайзера через Інтернет та друковані видання, не забувайте про форуми - вони можуть розповісти вам про досвід інших людей, яким доводилося мали справу з цією компанією.

  3. Якщо на ринку працюють галузеві організації чи об'єднання - спробуйте сконтактуватися з ними, та довідатися якомога більше інформації про франчайзера, але пам'ятайте, в Україні на превеликий жаль подібні об'єднання часто лобіюють інтереси конкретних бізнес-структур, тому інформація надана ними може бути навмисно направлена на демотивацію потенційного франчайзі.

  4. Поговори з вже існуючими франчайзі, а також з іншими компаніями галузі, що мають розвинену мережу торгівлі чи обслуговування – цілком можливо вони залучають франчайзі на партнерських умовах, проте уникають афішування своєї франшизи. Таке в Україні трапляється.

  5. Спробуйте безпосередньо сконтактуватися з фірмами, які продають товари чи надають послуги, які вас цікавлять, щоб перевірити, чи це часом не франчайзингова система. Навіть якщо компанія не веде франчайзингової діяльності, може статися так, що при багатьох зверненнях від підприємців компанія вирішить розпочати розвиток по франчайзингу.

  6. Якщо ви шукаєте франчайзнингову систему з-за кордону - сконтактуйтеся із закордонними торговельними представництвами, які інколи мають інформацію про іноземних франчайзерів, що шукають партнерів в нашій країни.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank