Навіщо потрібен франчайзинг?

Вівторок
15.10.2013
Коротенька довідка (це недовго і не «зарозуміло»):
 

Франчайзинг - такий тип відносин, при якому одна сторона продає іншій стороні готову бізнес-модель. У найзагальнішому сенсі це - «оренда» бренду чи торгової марки. Найчастіше компанія-франчайзер не тільки передає право використання своєї ТМ, але і весь досвід ведення бізнесу. Приклади успішних компаній- франчайзерів: McDonald’s, Columbia sportswear company, X5 Retail Group.

Вам потрібен франчайзинг, якщо у вас немає грошей на розкрутку власного бренду. Які парфуми купить Петя Іванов для своєї дами серця: «GUCCI» або «Ромашкове поле», якщо їх ціна однакова? Сплативши паушальний внесок (вартість вступу до франчайзингової мережі) і розрахувавши щомісячну суму роялті (зазвичай саме щомісячну, але іноді роялті взагалі відсутня в угоді), Ви забезпечуєте себе «ім'ям», на яке вже сформований сегмент покупців.

Вам потрібнен франчайзинг, якщо Ви не хочете витрачати час на розробку власної бізнес-моделі, вникаючи в усі «підводні камені» організації саме цього виду бізнесу. Хто швидше отримає прибуток від суші-ресторану: Вася Пупкін або Коля Дудкін, якщо обидва жодного разу не були в Японії і не куштували ролів, але перший вирішив відкрити ресторан самостійно, а другий купив франшизу з налагодженою мережею постачальників, готовою схемою продажів і ідеєю ооон того акваріума, який так добре зазиває нових відвідувачів? Питання риторичне.

Вам потрібен франчайзинг, якщо Ви .... - власник успішного бізнесу. Розкрутилися? Час збільшувати дохід. Найчастіше франчайзинг - це навчання та консультації з відкриття бізнесу новачкам певного сегмента ринку. По-перше, це непогані гроші, зароблені за те, що Ви вже добре знаєте. По-друге, Ваш франчайзер - запорука того, що на одного потенційного конкурента у Вас менше.

І наостанок: за моделлю франчайзинга сьогодні розвиваються понад 50% західних компаній. В Україні частка значно нижча, але і у нас є багато успішних прикладів (зайдіть до нас у каталог франшиз). Послуги з кваліфікованої розробки бізнес-моделі і франшизи (угоди з уточненням всіх юридичних нюансів в українських реаліях) вже сьогодні надає низка компаній. PROFIT SYSTEM - міжнародна консалтингова компанія, що працює на ринку франчайзингу в Центрально-Східній Європі з 1998 року.


найчайтіше читане

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується

Відкриття СТО. Бізнес-план /16.11.2011

Як заробити на станції техобслуговування автомобіля

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва