Садовий сезон починається

Понеділок
30.03.2015
Компанія СтройСад пропонує франчайзі бізнес під ключ на базі магазину будівельного інструменту та обладнання
 

«СтройСад» працює більше 7 років на ринку будівельного і садового інструменту, устаткування і техніки. Власні та партнерські філії знаходяться у таких містах, як Дніпропетровськ, Нікополь, Луцьк, а також Івано-Франківськ. Сьогодні потенційним партнерам пропонується готове рішення - бізнес під ключ на базі високотехнологічного магазину будівельного інструменту та обладнання, а також садової техніки та аксесуарів.

«Розвиток по франчайзингу планувався із самого початку, ще в 2008 році. Однак реальні кроки до цього почалися лише в 2012 році. Нам здається це зручна схема розвитку мережевого бізнесу з мінімальним вкладенням власних коштів. Крім того, це дає істотно більш ефективний розвиток бізнесу на місцях, сприяє зниженню транзакційних витрат - а значить і підвищує ефективність усього бізнесу в цілому», - говорить представник франшизи «СтройСад», Євген Кононець.

Франчайзер готовий надати майбутньому партнеру допомогу та консультації досвідчених менеджерів, відстеження власних заявок у спільній on-line платформі, навчання і настройку виділеної бази 1С-Підприємство. Також доступ до баз складів по країні, можливість взаємовигідного обміну рекламного оснащення між франчайзі для проведення оновлення рекламного оформлення магазину, єдину мережу замовлень і логістики, проведення тренінгів для підвищення ефективності роботи бізнесу. Важливо відзначити, що є можливість надання особливих умов для постійних замовників (компенсація 50% знижки на товар за рахунок франчайзера) та багато інших переваг взаємного співробітництва.

«Наша пропозиція максимально стандартизована, яких-небудь особливих нюансів, як і підводних каменів немає. Ключові моменти, що вимагаються від франчайзі - це приміщення, а саме його місце розташування, і звичайно ж люди, які цим займатимуться, їхній досвід, кваліфікація і бажання. У другу чергу виходять значення: умови користування приміщенням - оренда або своє власне, і можливість інвестувати в бізнес близько 10 000 доларів для його повноцінної організації. Ось можна сказати, і є два ключових питання і два важливих. Решта питань вирішуються по ходу роботи і не є значними на етапі планування. В середньому, після підписання договору проходить 2 місяці до відкриття торгової точки», - Євген Кононець.
 

 

 


найчайтіше читане

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується

Відкриття СТО. Бізнес-план /16.11.2011

Як заробити на станції техобслуговування автомобіля

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва