Міжнародна експансія IFG

Вівторок
12.05.2015
У 2015 році компанія планує відкрити нові офіси в США, Великобританії, Південній Африці та Австралії
 

Компанія Interface Financial Group має вже понад 40 років досвіду у франчайзингу. IFG займається дисконтуванням рахунків-фактур, прискорює грошові потоки, покращує платоспроможність бізнесу і забезпечує легкий доступ до фінансів. З 1990 року IFG успішно розвивається за франчайзинговою схемою і сьогодні має більш ніж 190 партнерів по всьому світу.

«Сьогодні Interface Financial Group продовжує фінансову експансію на міжнародному рівні. Попит на наші послуги продовжує зростати, що, в свою чергу, генерує великий інтерес до можливостей компанії. З початку 2015 року ми відкрили філії у Канаді, США, Великобританії та Південній Африці. В наступному місяці додадуться додаткові нові офіси в США, Великобританії, Південній Африці та Австралії», - розповів Девід Банфілд, президент компанії Interface Financial Group.

Interface Financial Group надає фінансові послуги, в першу чергу, для малого бізнесу і підприємців, які на початковому етапі розвитку. IFG допомагає прискорити грошовий потік і поліпшити платоспроможність за допомогою послуги - дисконтування рахунків-фактур. А також надає клієнтам більш легкий доступ до капіталу, і пропонує рішення, яке покращує рух грошових коштів через дисконтування рахунків-фактур.

Варто відзначити, що останні вісім років Interface Financial Group присутня у списку 500 найбільших франчайзингових систем у світі журналу Entrepreneur, а з 2012-го року - в списку 100 кращих франчайзингових компаній. Компанія є володарем "World Class" франшиз Дослідницького інституту - Премія за роботу із забезпечення високого рівня підтримки своїх клієнтів.


найчайтіше читане

Як написати лист про зниження вартості оренди? /28.03.2020

Шаблон листа, який допоможе попросити про знижку чи припинення оплати оренди

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.