CAT Orange

інфомація про франчайзера

опис франшизи

CAT ORANGE - мережа фірмових магазинів модного жіночого одягу. Модний дім CAT ORANGE пропонує ексклюзивні коктейльні, вечірні та випускні сукні з атласу і шифону з елементами ручної роботи, вишивкою, мереживом і кристалами SWAROVSKI, блузки з натуральних тканин, а також нарядні та ділові костюми.

Модний дім CAT ORANGE розташовується в Києві та включає в себе дизайнерський центр з розробки моделей одягу, власне виробництво одягу та мережу фірмових магазинів CAT ORANGE. При створенні одягу використовуються тканини і фурнітура кращих світових виробників.

Модний дім CAT ORANGE - учасник багатьох міжнародних виставок і показів модного одягу. Серед клієнтів компанії - телевізійні ведучі, артисти театру і кіно, журналісти. Ви могли бачити вечірні сукні CAT ORANGE у ведучих новорічного концерту на "УТ-1", а жіночі костюми у телеведучих програм на каналах "Інтер" та "КИЇВ". Завдяки прямому постачанню тканин і власному виробництву одягу компанія пропонує не тільки високу якість, але й доступні ціни.

точок власних

4

точок франчайзингових

8

фото точки
null
інформація для франчайзі

підтримка для франчайзі

 1. Модний дім CAT ORANGE:
 2. Забезпечує партнера перевіреною часом системою ведення бізнесу, а також надає консультації фахівців компанії з усіх бізнес-питань.
 3. Надає допомогу в розробці дизайн-проекту майбутнього магазину і надає контакти постачальників обладнання для магазину з максимальними корпоративними знижками.
 4. Допомагає сформувати асортимент одягу для нового магазину з урахуванням сезону та особливостей Вашого регіону і надає першочергове право на закупівлю нових колекцій одягу.
 5. Встановлює єдині роздрібні ціни по всій мережі та надає єдину дисконтну програму.
 6. Гарантує партнеру ексклюзивне право торгівлі одягом Модного дому CAT ORANGE в певному регіоні.
 7. Надає рекламні матеріали, елементи фірмового стилю, каталоги, фірмову упаковку, макети іміджевих матеріалів.
 8. Розміщує на сайті та в рекламних матеріалах повну інформацію про партнерські магазини із зазначенням адрес і телефонів.

передбачувана сума інвестицій

 1. Эконом: $10,000-15,000.
 2. Стандарт: $15,000-25,000.
 3. Концепт: $25,000-35,000.

Паушальний внесок, роялті та рекламні відрахування відсутні.


основні вимоги

 • магазин, який розташований окремо на одній з центральних вулиць міста з наявністю вітрин і можливістю розміщення фірмової вивіски або в престижному торговельному центрі з відомими торговельними марками;
 • оптимальна площа - від 50 до 120 кв.м;
 • відповідність зовнішнього вигляду магазину вимогам Модного дому CAT ORANGE;
 • перевага віддається обласним центрам і містам з населенням понад 200 тис. осіб;
 • у фірмовому магазині повинна бути представлена тільки продукція Модного дому CAT ORANGE.

контакт франчайзера

Модний дім CAT ORANGE

м.Київ, пр. Оболонський, 16

044-587-77-66; 050-327-49-98

catorange.com.ua

контактна особа для кандидатів

Сергій Олексійович Азаренко - директор Модного дому CAT ORANGE

форма зворотнього зв'язку

Для отримання додаткової інформації будь ласка заповніть форму зворотнього зв' язку, яка надсилається безпосередньо до CAT Orange.

повідомлення
Ім'я, прізвище *
Місто *
Телефон *
E-mail *

читати статті

найчайтіше читане

Інформація, що міститься в каталозі, походить від творців франчайзингових та партнерських систем. Перед підписуванням договору про співпрацю варто уважно проаналізувати привабливість пропозиції. Редакція зберігає за собою право редагування списку систем у каталозі та оновлення інформації, що міститься в каталозі. У випадку недостовірності чи неактуальності даних у каталозі просимо повідомити про це редакцію.