Hopp

Про франшизу

Опис

Відзначена нагородами франшиза електричних скутерів під ключ із Hopp.Bike. Це можливості в сфері франчайзингу для бізнес-підприємців.

Головні причини стати Франчайзі Hopp:

  • Готове рішення з постійною експертною підтримкою та допомогою
  • Низькі інвестиції з доступним фінансуванням Start-HoppTM
  • Відзначений нагородами додаток для споживачів і послуг
  • Ваш бізнес може бути запущений протягом декількох тижнів
  • Приєднуйтеся до команди самовмотивованих підприємців Hopp і станьте частиною нашої глобальної франчайзингової мережі. Дізнайтеся про переваги франшизи електросамокатів Hopp сьогодні.
Галерея
Умови франшизи

підтримка для франчайзі

Досвід роботи на ринку, що розвивається

Розділіть наш успіх, оскільки ми робимо все можливе, щоб допомогти вашому бізнесу розвиватися. Наша унікальна бізнес-модель дозволяє вам досягти успіху на ринку, який, за прогнозами, досягне 500 мільярдів доларів до 2031 року.

Послужний список успіху

Ваш бізнес з нашою перевіреною бізнес-моделю. Наша технологія, заснована в Ісландії, тепер працює по всьому світу, розроблена відповідно до ісландських стандартів якості. Від морозної скандинавської зими до пекучого середземноморського літа наші надійні парки електросамокатів пройшли понад 10 000 000 кілометрів у будь-якому кліматі за допомогою нашого відзначеного нагородами додатку.

Шлях до фінансової незалежності

Ми пропонуємо комплексне фінансування для початку вашої діяльності. Наша модель з високою винагородою та низькими інвестиціями дає змогу підприємцям використовувати свій бізнес-кмітливість, а не особистий венчурний капітал. Багато наших операторів побачили рентабельність інвестицій за перший рік.

Життя на Хопі

Запустіть франшизу Hopp і поверніть собі свободу та гнучкість у своєму робочому житті. Багато власників франшиз делегують повсякденне технічне обслуговування та роботу молодшим співробітникам, що дозволяє їм мінімально взаємодіяти з постійним джерелом постійного доходу.

Сертифікати такі ж зелені, як наші скутери

Hopp має 100% нульовий викид вуглецю від виробництва до експлуатації, і оскільки кожна поїздка виробляє 0 грамів CO2 на пасажиро-кілометр, ми залишаємо позаду чистішу планету з кожною подорожжю. Таким чином, ви можете боротися зі зміною клімату, водночас ведучи прибутковий бізнес, а користувачі вашої франшизи переміщатимуться вашим містом, не залишаючи вуглецевого сліду.

Проводьте зміни у своєму місті

Більше половини поїздок на автомобілі менше ніж 5 миль, звучить як можливість?
Приєднайтеся до транспортних розгалужень у вашому місті, запровадивши послугу, яка полегшує мобільність там, де традиційні транспортні послуги не працюють. Станьте місцевим героєм і вирішуйте транспортні проблеми у вашому районі, покращуючи повсякденне життя друзів, родини та сусідів.

Техніка, яка працює, скутери, які рухаються, і готівка в банку з першого дня. Наша франчайзингова модель «під ключ» пропонує до 80% фінансування кандидатам, які відповідають вимогам, регуляторну допомогу, операційну підтримку та доступ до нашого відзначеного нагородами сервісного додатка.


Фінансові показники

Фінансові показники:

  • Вступний внесок  $5000
  • Мінімальна інвестиція  25 000$
  • Роялті — 18% від чистого доходу

Вартість доставки та ПДВ не включено


основні вимоги

Концепція:

Досвід не потрібен. Ми пропонуємо експертне керівництво та підтримку від початку до кінця, допомагаючи подолати будь-які логістичні чи нормативні перешкоди, щоб розпочати роботу вашого бізнесу всього за 2 тижні.

Розпочніть бізнес із самого початку
Ви керуєте локальними бізнесом, а ми подбаємо про все інше. Наша бізнес-модель Global/Local дозволяє вам скористатися перевагами експертного керівництва та доступу до спільних ресурсів; від брендингу та маркетингу до ІТ-підтримки, механічних інструкцій, інструкцій тощо.


Контактна інформація про франчайзера

Hopp ehf

Nóatún 17, 105 Reykjavík, Iceland

+354 792 5959

paula@hopp.bike

Hopp.bike

Контактна особа

Paula Sagan - please contact in English

Дізнатися більше

Заповніть форму зворотнього зв'язку – отримайте детальну інформацію про франшизу Hopp.

Повідомлення
Ім'я, прізвище *
Місто *
Телефон *
E-mail *

читати статті

найчайтіше читане

Чому варто обрати національний бренд? /28.09.2023

Мережа супермаркетів "Наш Край" пропонує підприємцям можливість відкрити власний магазин під відомим, національним брендом.

Франшиза SPAR: питання-відповіді? /22.09.2023

В Україні компанія має майже сто магазинів. Ми вирішили зібрати найпопулярніші питання щодо того, як відкрити свій магазин та які інвестиції потрібні.

SPAR запрошує на проєкт /15.08.2023

Який новий проект стартує від SPAR?

SPAR: 5 причин відкрити купити франшизу /15.06.2023

Розглянемо переваги, які надає франшиза SPAR, а це супровід і підтримка, міжнародний досвід, позитивний європейський імідж та багато іншого.

Красива франшиза: Nail Factory /01.08.2022

Нейл-салон Nail Factory існує вже 6 років на ринку і ми гордо можемо заявити, що прибутковість його є найвищою серед конкурентів.

Франшиза у сфері послуг з дезінфекції /02.02.2022

Які переваги та особливості такого бізнесу?

Інформація, що міститься в каталозі, походить від творців франчайзингових та партнерських систем. Перед підписуванням договору про співпрацю варто уважно проаналізувати привабливість пропозиції. Редакція зберігає за собою право редагування списку систем у каталозі та оновлення інформації, що міститься в каталозі. У випадку недостовірності чи неактуальності даних у каталозі просимо повідомити про це редакцію.