SPAR: 5 причин відкрити купити франшизу

Четвер
15.06.2023
Розглянемо переваги, які надає франшиза SPAR, а це супровід і підтримка, міжнародний досвід, позитивний європейський імідж та багато іншого.
 

Франшизи стали популярними серед багатьох підприємців, які прагнуть розпочати власний бізнес, але не хочуть ризикувати створенням компанії з нуля. У цьому контексті франшиза SPAR — одна з найперспективніших можливостей на ринку продуктового ритейлу. Розглянемо переваги, які надає франшиза SPAR, а це супровід і підтримка, міжнародний досвід, позитивний європейський імідж та багато іншого.

Міжнародний досвід SPAR

SPAR — світовий лідер у сфері роздрібної торгівлі з 90-річним досвідом. Франшиза SPAR надає можливість скористатися цим досвідом і знаннями. Франчайзі будете отримувати нові ідеї та інновації, які розробляються у всьому світі, і впроваджувати їх у своєму магазині. Це дозволяє бути в курсі останніх трендів та прогресивних підходів в роздрібній торгівлі. Міжнародний досвід SPAR допоможе вирішувати різноманітні завдання та ефективно управляти бізнесом у конкурентному середовищі.

Супровід і підтримка

SPAR надає потужну систему супроводу і підтримки франчайзі. Франчайзі будете мати можливість отримати бізнес-план. До слова, у компанії часто відмовляють підприємців відкривати супермаркет після детального вивчення локації. Адже це один з ключових факторів успіху, тож магазини, які завідома будуть малоприбуткові немає сенсу відкривати. Також SPAR проводить навчання персоналу та повний супровід відкриття магазину. Це значно спрощує процес запуску бізнесу і допомагає уникнути багатьох початкових помилок.

Забезпечення умов співпраці з постачальниками

SPAR має власний розподільчий центр та корпоративні домовленості з різними постачальниками, що дозволяє вам отримати переваги в умовах співпраці. Франчайзі може мати можливість отримувати товари за вигідними цінами, забезпечуючи конкурентоспроможність вашого магазину. Це також допомагає вам оптимізувати процес управління запасами та забезпечити постачання якісних товарів для ваших клієнтів.

Унікальний асортимент товарів власної торговельної марки SPAR та власного імпорту

Франшиза SPAR надає вам можливість пропонувати своїм клієнтам унікальний асортимент товарів власної торговельної марки та власного імпорту. Це дає перевагу конкуренції, а також сприяє формуванню вірної клієнтської бази, яка шукає якісні та доступні товари.

Унікальна програма лояльності

SPAR пропонує унікальну програму лояльності. Це дозволяє залучати та утримувати постійних клієнтів шляхом надання знижок, бонусів та спеціальних пропозицій. Ця програма сприяє збільшенню обороту і забезпечує лояльність клієнтів до магазину.

Отримавши франшизу SPAR, ви отримуєте не тільки відомий бренд і впізнаваність, але й повний пакет підтримки та супроводу. Ви будете мати доступ до експертних знань, міжнародного досвіду, фахових консультацій та спільних зустрічей з франчайзерами. SPAR надає вам необхідні інструменти для успішного ведення роздрібного бізнесу, що дозволяє вам ефективно конкурувати на ринку і розвивати свій магазин.


найчайтіше читане

Кюртош калач: європейські традиції - в Україну /18.10.2010

В Україні по франчайзингу пропонуватиметься концепція традиційного європейського хлібобулочного виробу

Яким має бути підприємець /26.02.2010

Тест на підприємництво

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується

Види франчайзингу /19.11.2009

Франчайзингові системи можна структурувати по багатьом критеріям. Представляємо найпоширенішу класифікацію

Маркетинг та дослідження ринку /18.02.2010

В цій статті мова піде про явище маркетингу та його роль в успішності підприємства. Розглядаються методи дослідження ринку, збір, аналіз та використання інформації, яка необхідна в процесі прийняття рішень планування бізнесу і визначення вірогідності здійснення планованої діяльності

популярне на форумі

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план

Доброго дня!Чудово,що маєте бажання створити власну справу.В клінінговій індустрії питання...

2 коментар
остання 10.10.2020
Открытие СТО. Бизнес-план

Кредитор? Вам потрібна термінова позика чи бізнес-позика? Ти будешвідмовлено в отриманні позики...

3 коментар
остання 20.11.2017
Открытие СТО. Бизнес-план

Раскрутка, PR, брендинг, узнаваемость ТМ - дело маркетологов, а мастер должен заниматься своим...

3 коментар
остання 10.03.2017
BVS-Rabota: працевлаштування по франчайзингу

Вимоги до приміщення для філіала

1 коментар
остання 25.11.2016
LEGO по-франчайзингу

Я хочу получать комментарии по этой теме на e-mail

1 коментар
остання 16.08.2016
Открытие СТО. Бизнес-план

На рахунок зарплата майстру 30% від заказу. Це дуже мало як для майстра. Якщо дійсно хороший...

3 коментар
остання 15.07.2016
Работа за границей - возможность выжить?

Мне интересно, насколько реально перевестись в зарубежное отделение компании, если есть...

2 коментар
остання 21.05.2016
Ринок бутильованої води зростає

Лично я стараюсь употребить дневную норму воды. Чаще всего покупаю уже розлтую в бутыли воду, но...

2 коментар
остання 21.05.2016