Young Engineers

Про франшизу

Опис

Компанія заснована в 2008 році, Young Engineers здійснює інженерну післяшкільну діяльність у понад 50 країнах. Наша місія — підготувати студентів 4-15 років до мінливих потреб робочої сили 21 століття. Маючи понад 30 000 щасливих студентів у всьому світі та понад 200 бранчів, Young Engineers отримали визнання в Гарвардській школі освіти та Комісії Європейського Союзу.

точок франчайзингових

Понад 200

Галерея
Умови франшизи

підтримка для франчайзі

Young Engineers розробили простий та прямий підхід до освітнього бізнесу, яким легко керувати. Під час навчання наші франчайзі отримують інструменти, знання та впевненість, необхідні для старту та розвитку успішного бізнесу молодих інженерів. Наша команда з розвитку бізнесу складається з фахівців з маркетингу, запуску, експлуатації та фінансів. Ця досвідчена команда буде вести вас на кожному кроці, доки ви франчайзі.


Фінансові показники

$1,500-$20,000


основні вимоги

Попередні знання не потрібні.

Ми скоротили території на 100 000 жителів. Швидше за все, бізнес буде успішним у місцях, де діти збираються займатися після уроків.


Контактна інформація про франчайзера

E Square Young Engineers Franchising Ltd.

34034 W 8 Mile Road, Farmington Hills, MI 48335, USA

+972-544413950

franchise@youngengineers.org

franchise-guide.youngengineers.org

Контактна особа

Amir Asor

Дізнатися більше

Заповніть форму зворотнього зв'язку – отримайте детальну інформацію про франшизу Young Engineers.

Повідомлення
Ім'я, прізвище *
Місто *
Телефон *
E-mail *

читати статті

найчайтіше читане

Чому варто обрати національний бренд? /28.09.2023

Мережа супермаркетів "Наш Край" пропонує підприємцям можливість відкрити власний магазин під відомим, національним брендом.

Франшиза SPAR: питання-відповіді? /22.09.2023

В Україні компанія має майже сто магазинів. Ми вирішили зібрати найпопулярніші питання щодо того, як відкрити свій магазин та які інвестиції потрібні.

SPAR запрошує на проєкт /15.08.2023

Який новий проект стартує від SPAR?

SPAR: 5 причин відкрити купити франшизу /15.06.2023

Розглянемо переваги, які надає франшиза SPAR, а це супровід і підтримка, міжнародний досвід, позитивний європейський імідж та багато іншого.

Красива франшиза: Nail Factory /01.08.2022

Нейл-салон Nail Factory існує вже 6 років на ринку і ми гордо можемо заявити, що прибутковість його є найвищою серед конкурентів.

Франшиза у сфері послуг з дезінфекції /02.02.2022

Які переваги та особливості такого бізнесу?

Інформація, що міститься в каталозі, походить від творців франчайзингових та партнерських систем. Перед підписуванням договору про співпрацю варто уважно проаналізувати привабливість пропозиції. Редакція зберігає за собою право редагування списку систем у каталозі та оновлення інформації, що міститься в каталозі. У випадку недостовірності чи неактуальності даних у каталозі просимо повідомити про це редакцію.