Красива франшиза: Nail Factory

Понеділок
01.08.2022
Нейл-салон Nail Factory існує вже 6 років на ринку і ми гордо можемо заявити, що прибутковість його є найвищою серед конкурентів.
 

Нейл-салон Nail Factory існує вже 6 років на ринку і ми гордо можемо заявити, що прибутковість його є найвищою серед конкурентів. За перший рік існування ми реорганізували 80% усіх процесів, переробили усі меблі і витратили стільки грошей на це, що якби на той час була франшиза Nail Factory зразка 2022 року, ми б точно її придбали.

Тому що на сьогодні ми знаємо як заробляти в нейл-студії площею 60 метрів 100 000 грн і більше чистими і готові чесно і прозоро ділитись цими знаннями з нашими франчайзі.  

Вартість паушального внеску складає 10 000 USD, за ці гроші ви отримуєте фактично бізнес під ключ. Ми допоможемо знайти приміщення, знайдемо разом команду, навчимо її та запустимо роботу салону. Ви отримуєте повну підтримку на кожному етапі запуску та самої роботи вашого бізнесу. Усі інструкції, сценарії, моделі та таблиці будуть надані вам для ефективної роботи бізнесу. Також ми готові підтримувати вас там, де в цьому буде потреба, адже для нас франчайзинг – це про партнерство, підтримку та залученість.

Нам важливо, щоб ви вийшли якнайшвидше на окупність в прогнозовані терміни (зазвичай це 12-18 місяців) та почали отримувати стабільно зростаючий дохід.   

Розмір інвестиції залежатиме від стану приміщення, адже чим «підготовленішим» буде для роботи приміщення, тим меншою буде інвестиція. Тому радимо шукати більш менш готове приміщення, щоб ремонт не коштував 30% студії. В середньому це 40 000 USD, в цю суму входить вартість меблів, обладнання, матеріалів та товарів на перший місяць роботи. Фінансову модель для кожного окремого випадку ми прораховуємо індивідуально, вона є абсолютно прозора та чесна. Ніяких прихованих цифр чи платежів.

Ми знаємо як витратити оптимально, як зробити добре і якісно і як на тому заробляти стабільно та достойно.

Ми пережили різні непрості часи, зокрема ковід, а зараз переживаємо війну і можемо з впевненістю сказати, що манікюр – це послуга, яка найменш вразлива у всій б’юті сфері та найменш піддається ризикам та зовнішнім факторам. Нігті відростають, гель-лак сам себе не нанесе, та і зняти його без допомоги професіонала не просто. Тому робота для нейл-салону є і буде завжди. 

Nail Factory – це прибутковий, ефективний та красивий бізнес. Ми любимо цей бізнес, тому що окрім фінансової винагороди він дає можливість створювати, реалізовуватись та триматись в тонусі щодня!   


популярне на форумі

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план

Доброго дня!Чудово,що маєте бажання створити власну справу.В клінінговій індустрії питання...

2 коментар
остання 10.10.2020
Открытие СТО. Бизнес-план

Кредитор? Вам потрібна термінова позика чи бізнес-позика? Ти будешвідмовлено в отриманні позики...

3 коментар
остання 20.11.2017
Открытие СТО. Бизнес-план

Раскрутка, PR, брендинг, узнаваемость ТМ - дело маркетологов, а мастер должен заниматься своим...

3 коментар
остання 10.03.2017
BVS-Rabota: працевлаштування по франчайзингу

Вимоги до приміщення для філіала

1 коментар
остання 25.11.2016
LEGO по-франчайзингу

Я хочу получать комментарии по этой теме на e-mail

1 коментар
остання 16.08.2016
Открытие СТО. Бизнес-план

На рахунок зарплата майстру 30% від заказу. Це дуже мало як для майстра. Якщо дійсно хороший...

3 коментар
остання 15.07.2016
Работа за границей - возможность выжить?

Мне интересно, насколько реально перевестись в зарубежное отделение компании, если есть...

2 коментар
остання 21.05.2016
Ринок бутильованої води зростає

Лично я стараюсь употребить дневную норму воды. Чаще всего покупаю уже розлтую в бутыли воду, но...

2 коментар
остання 21.05.2016