CleanOK

інфомація про франчайзера

опис франшизи

Пральні CleanOK - молода компанія, що взяла початок свого розвитку у Києві, столиці України.

Пральня самообслуговування або ландромат (від англ. laundromat) визначається як «устаткування для автоматичного пральні комерційної категорії». Пральні самообслуговування відрізняються від традиційних пралень з адміністратором тим, що клієнт самостійно виконує всі етапи, починаючи від прання і ополіскування, і закінчуючи сушінням і прасуванням. У ландромат відсутній пункт прийому білизни.

Основна цільова аудиторія компанії - студенти (більше 70%). Пральні розміщуються в районі студентських містечок і густо населених житлових масивах міста.

Мета нашої компанії - донести до молодого покоління і наших громадян європейський сервіс з доступними цінами і якісними послугами.

Пральні самообслуговування - це прекрасна можливість створити монопольну бізнес-структуру в комфортних умовах, що надаються франчайзером, послуги якої будуть користуватися стабільним попитом у населення.

 

точок власних

4

фото точки
null
інформація для франчайзі

підтримка для франчайзі

Ми підкажемо Вам з чого почати, як продовжити справу та вийти на бажаний рівень доходів за максимально короткий термін, обійшовши безліч помилок.

Просування Вашої пральні самообслуговування на ряду з уже сформованими раніше під брендом CleanOK в мережі Інтернет, виставках, ЗМІ та інших інформаційних ресурсах.

Ми надамо Вам ексклюзивну знижку в розмірі 20% на закупівлю обладнання провідного світового лідера в області професійної техніки для пралень самообслуговування. При купівлі чотирьох комплектів пральних та сушильних машин для пральні дана знижка дозволить заощадити більше 100 000 грн.

Навчання за технологією роботи.

Допомога при старті від "А" до "Я".


передбачувана сума інвестицій

25 000 - 30 000 доларів, порядка 70% з яких складе обладнання, що значно мінімізує ризики втрат вкладів. 

Передбачуваний термін повернення інвестицій - 18-24  міс. (у вигляді чистого прибутку)


основні вимоги

Приміщення 40-60 кв.м. максимум в п'яти хвилинах ходьби від студентських гуртожитків з окремим входом.

Досвід роботи у сфері послуг і продажів вітається.

Організаційні навики, бажання працювати і розвивати новий, класний і дуже перспективний вид послуг та сервісу для населення.


контакт франчайзера

Мережа пралень самообслуговування «CleanOK»

+380673287247

ilnitskii@yahoo.com

cleanok.com.ua

контактна особа для кандидатів

Євгеній

форма зворотнього зв'язку

Для отримання додаткової інформації будь ласка заповніть форму зворотнього зв' язку, яка надсилається безпосередньо до CleanOK.

повідомлення
Ім'я, прізвище *
Місто *
Телефон *
E-mail *

читати статті

найчайтіше читане

Інформація, що міститься в каталозі, походить від творців франчайзингових та партнерських систем. Перед підписуванням договору про співпрацю варто уважно проаналізувати привабливість пропозиції. Редакція зберігає за собою право редагування списку систем у каталозі та оновлення інформації, що міститься в каталозі. У випадку недостовірності чи неактуальності даних у каталозі просимо повідомити про це редакцію.