CleanOK

Про франшизу

Опис

Пральні CleanOK - молода компанія, що взяла початок свого розвитку у Києві, столиці України.

Пральня самообслуговування або ландромат (від англ. laundromat) визначається як «устаткування для автоматичного пральні комерційної категорії». Пральні самообслуговування відрізняються від традиційних пралень з адміністратором тим, що клієнт самостійно виконує всі етапи, починаючи від прання і ополіскування, і закінчуючи сушінням і прасуванням. У ландромат відсутній пункт прийому білизни.

Основна цільова аудиторія компанії - студенти (більше 70%). Пральні розміщуються в районі студентських містечок і густо населених житлових масивах міста.

Мета нашої компанії - донести до молодого покоління і наших громадян європейський сервіс з доступними цінами і якісними послугами.

Пральні самообслуговування - це прекрасна можливість створити монопольну бізнес-структуру в комфортних умовах, що надаються франчайзером, послуги якої будуть користуватися стабільним попитом у населення.

 

точок власних

4

Галерея
null
Умови франшизи

підтримка для франчайзі

Ми підкажемо Вам з чого почати, як продовжити справу та вийти на бажаний рівень доходів за максимально короткий термін, обійшовши безліч помилок.

Просування Вашої пральні самообслуговування на ряду з уже сформованими раніше під брендом CleanOK в мережі Інтернет, виставках, ЗМІ та інших інформаційних ресурсах.

Ми надамо Вам ексклюзивну знижку в розмірі 20% на закупівлю обладнання провідного світового лідера в області професійної техніки для пралень самообслуговування. При купівлі чотирьох комплектів пральних та сушильних машин для пральні дана знижка дозволить заощадити більше 100 000 грн.

Навчання за технологією роботи.

Допомога при старті від "А" до "Я".


Фінансові показники

25 000 - 30 000 доларів, порядка 70% з яких складе обладнання, що значно мінімізує ризики втрат вкладів. 

Передбачуваний термін повернення інвестицій - 18-24  міс. (у вигляді чистого прибутку)


основні вимоги

Приміщення 40-60 кв.м. максимум в п'яти хвилинах ходьби від студентських гуртожитків з окремим входом.

Досвід роботи у сфері послуг і продажів вітається.

Організаційні навики, бажання працювати і розвивати новий, класний і дуже перспективний вид послуг та сервісу для населення.


Контактна інформація про франчайзера

ТМ CleanOK

+380673287247

ilnitskii@yahoo.com

cleanok.com.ua

Контактна особа

Євгеній

читати статті

найчайтіше читане

Чому варто обрати національний бренд? /28.09.2023

Мережа супермаркетів "Наш Край" пропонує підприємцям можливість відкрити власний магазин під відомим, національним брендом.

Франшиза SPAR: питання-відповіді? /22.09.2023

В Україні компанія має майже сто магазинів. Ми вирішили зібрати найпопулярніші питання щодо того, як відкрити свій магазин та які інвестиції потрібні.

SPAR запрошує на проєкт /15.08.2023

Який новий проект стартує від SPAR?

SPAR: 5 причин відкрити купити франшизу /15.06.2023

Розглянемо переваги, які надає франшиза SPAR, а це супровід і підтримка, міжнародний досвід, позитивний європейський імідж та багато іншого.

Красива франшиза: Nail Factory /01.08.2022

Нейл-салон Nail Factory існує вже 6 років на ринку і ми гордо можемо заявити, що прибутковість його є найвищою серед конкурентів.

Франшиза у сфері послуг з дезінфекції /02.02.2022

Які переваги та особливості такого бізнесу?

Інформація, що міститься в каталозі, походить від творців франчайзингових та партнерських систем. Перед підписуванням договору про співпрацю варто уважно проаналізувати привабливість пропозиції. Редакція зберігає за собою право редагування списку систем у каталозі та оновлення інформації, що міститься в каталозі. У випадку недостовірності чи неактуальності даних у каталозі просимо повідомити про це редакцію.