Qjob

Про франшизу

Опис

 

Qjob — це інноваційна торгова площадка C2C, де випадкові завдання і місцеві фахівці знаходять один одного. Так ви зможете швидко знайти надійного фахівця до 40% дешевше від ринкових цін.

На сайті реєструються і замовники, і професіонали. Користувач може бути як замовником, так і професіоналом з профілем. Замовник формулює замовлення, яке публікує на сайті у вигляді завдання.

Про замовлення будуть повідомлені фахівці, зареєстровані в цій категорії. Потім вони роблять пропозицію. Замовник збирає пропозиції, а після зможе провести подальші переговори з найбільш перспективними фахівцями. З іншого боку, він або вона може переглядати професіоналів, зареєстрованих на сайті Qjob в цій категорії, і пропонувати їм свої пропозиції. Після консультації замовник підбирає відповідного фахівця. Решта учасників торгів також будуть повідомлені про те, що на цей раз вони не отримали замовлення.

Після виконання завдання фахівець закриває завдання на сторінці. Замовник підтверджує, що завдання виконане. На завершення, сторони взаємно оцінюють один одного. Цей рейтинг включається в профіль користувача і на підставі алгоритму значення включається в його рейтинг.

Сервіс працює в Угорщині з січня 2020 року, і за 9 місяців на сайті зареєструвалося 20 000 користувачів.

Засновники Qjob хочуть прискорити міжнародну експансію за рахунок залучення партнерів по франшизі. Одержувачі мають можливість придбати певний місто (і агломерацію) або навіть цілу країну. Партнери, які отримують національні права, можуть продавати додаткові права франшизи.

Торговий майданчик для професіоналів — поняття не нове, оскільки нам відомі дуже успішні західні приклади (TaskRabbit, Thumbtack) або Сходу (YouDo, Kabanchik). Згідно з опитуваннями громадської думки, в даний час тільки 5-7% домашніх робіт / послуг виконуються в Інтернеті, тому спостерігається зміна ставлення до ситуації, викликане пандемією, що призводить до розширення бізнесу професійного онлайн-пошуку.

Ринок Центральної і Східної Європи в цій сфері досить фрагментований, відсутній консолідований вид, незважаючи на неодноразові спроби і мільйони інвестицій.

Успіх бізнес-моделі Qjob полягає в тому, що вона поєднує в собі динаміку і гнучкість стартапів з перевагами класичного управління бізнесом, що забезпечує місцеве представництво і управління через модель франшизи, сприяючи успіху бізнесу.

точок власних

1

точок франчайзингових

0

Галерея
Умови франшизи

підтримка для франчайзі

Ми надаємо нашим франчайзі широкий спектр послуг, включаючи ІТ-підтримку, SEO, онлайн-маркетинг і консультації по управлінню.

Завдяки моделі Qjob будь-хто може почати свій власний успішний ІТ-стартап, навіть при відсутності досвіду онлайн-підприємництва.
Завдяки підтримці центру нові партнери по франчайзингу можуть повністю зосередитися на регіональному просуванні свого сайту.

5 причин приєднатися до мережі Qjob:

1. Технологічні рішення:

Ми підтримуємо щоденну роботу на нашій власній торговельній площадці. Завдяки інтегрованому інтерфейсу адміністратора ви отримуєте актуальну інформацію про бізнес-процесах.

2. Зростання і бренд:

Це динамічно розвивається онлайн-бізнес з функціями технічного стартапу, пристосоване до потреб мінливої епохи, віддаленої роботи і безпечного спілкування.

3. Маркетинг:

Маркетингова діяльність Qjob характеризується сильною мережевої комунікацією і місцевої PR-діяльністю.

4. Освіта:

Наш центральний офіс надає інструкції про те, як створити успішний ринок, адаптуючи практичні рішення до місцевих потреб.

5. Бізнес-рішення:

В нашій мережі ми приділяємо особливу увагу свідомого бізнес-планування, якому допомагає внутрішня програма проєктування.


Фінансові показники

Сума вкладення завжди обговорюєть індивідуально.

  • Комісія за франшизу — одноразова виплата,
  • Технічна підтримка — щомісячна плата,
  • Маркетинговий внесок — щомісячна плата,
  • Роялті — 0% в перший рік, залежить від обороту з 13-го місяця.

основні вимоги

Вимоги до майбутнього партнера:

  • Франчайзі повинен перебувати в місті з мінімальним населенням 20 0000 чоловік,
  • Розраховує на довгострокоі ділові відносини,
  • Мінімально зможе виділяти 2-4 години вільного часу для локального управління проєктом,
  • Базове знання англійської мови.

Контактна інформація про франчайзера

Webtech Group Kft.

H-1095 Budapest, Soroksári út 44. 2. emelet

+36309380892

robert@qjob.hu

qjob.hu

Контактна особа

Kaszó Róbert

Дізнатися більше

Заповніть форму зворотнього зв'язку – отримайте детальну інформацію про франшизу Qjob.

Повідомлення
Ім'я, прізвище *
Місто *
Телефон *
E-mail *

читати статті

найчайтіше читане

Інформація, що міститься в каталозі, походить від творців франчайзингових та партнерських систем. Перед підписуванням договору про співпрацю варто уважно проаналізувати привабливість пропозиції. Редакція зберігає за собою право редагування списку систем у каталозі та оновлення інформації, що міститься в каталозі. У випадку недостовірності чи неактуальності даних у каталозі просимо повідомити про це редакцію.