ПАРА SOLO

Про франшизу

Опис

ПАРА SOLO - магазин стильного дитячого та пiдлiткового одягу форматом вiд 50 кв.м. Одяг та аксесуари призначені для дiтей вiком вiд 2 до 15 рокiв. Повний ассортимент  продукцii: від верхнього одягу, виробiв із джинсу, вельвету, трикотажних та в`язаних речей до шапочок, ремнiв та iн. ТМ ПАРА SOLO виробляє 4 сезоннi коллекцii у рiк та колекцiю святкового одягу. Особлива увага та акцент спрямований саме на пiдлiтковий одяг. В Українi майже нема виробникiв такого виду продукцii, щоби вона вiдповiдала останнiм свiтовим фешн-трендам, могла на рiвних конкурувати по якостi та сервiсу з вiдомими брендами та ще й мати цiнову перевагу!

Дизайн, цiна та якiсть - сильнi сторони торгової марки ПАРА SOLO.

За лiцензийним договором франчайзi отримує право використовувати ТМ ПАРА SOLO, також отримує чiткі правила та інструкцii зі стандартiв по веденню бiзнесу. ПАРА SOLO допомагає франчайзi з самого початку спiльнoi дiяльностi дуже ретельно пiдходити до вибору торгового примiщення пiд магазин, що в подальшому сприяє його вдалiй роботi. Допомагає у пiдборi персоналу та коучингу. Проводить роботу з мерчандайзингу як на початку, так і впродовж  подальшої роботи магазину.

Особливу увагу ми придiляємо рекламi та заходам по розкрутцi бренду ПАРА SOLO. Робимо всеукраїнську рекламу, також на початковiй стадiї вiдкриття кожного нового об`єкту фінансово беремо участь у створенні реклами. Допомагаємо iз рiзноманiтними акцiями, якi потрiбнi для отримання нових клієнтів, але не залиша'мо поза увагою тих, хто вже є клiєнтами бренду.

Усi магазини ТМ ПАРА SOLO оснащенi електронною торговою системою та увесь товар має штрих-кодування, що значно спрощує ведення бізнесу та статистику руху товару.

Досвiд ПАРА SOLO є унiкальним тому, що дає можливiсть для франчайзi мати успiшний бiзнес та розраховувати на швидке повернення iнвестицiй.

точок власних

1

точок франчайзингових

6

Галерея
null
Умови франшизи

підтримка для франчайзі

Консультацiї щодо ведення бізнесу, а також рекламна та маркетингова пiдтримка.


Фінансові показники

Вiд 10.000 доларів США


основні вимоги

Розмiщення магазину у форматних торгових центрах мiст.

Фiнансова дiсциплiна та дотримання стандартiв бренду.


Контактна інформація про франчайзера

ПАРА SOLO

м.Киiв вул. Лиськівська 14 кв. 137, 02069

050 4626471; 067 6889748

parasolo@i.ua

parasolo.com.ua

Контактна особа

Лiлiя Василiвна

читати статті

найчайтіше читане

Інформація, що міститься в каталозі, походить від творців франчайзингових та партнерських систем. Перед підписуванням договору про співпрацю варто уважно проаналізувати привабливість пропозиції. Редакція зберігає за собою право редагування списку систем у каталозі та оновлення інформації, що міститься в каталозі. У випадку недостовірності чи неактуальності даних у каталозі просимо повідомити про це редакцію.