Interface Financial Group

інфомація про франчайзера

опис франшизи

Історія
Міжнародна компанія Interface Financial Group одна з провідних компаній, що надає фінансові послуги, в першу чергу, для малого бізнесу та підприємців, які знаходяться на початковому етапі розвитку. Interface Financial Group допомагає прискорити грошовий потік та поліпшити свій бізнес за допомогою унікальної послуги - дисконтування рахунків-фактур. Надає клієнтам більш легкий доступ до капіталу, і пропонує рішення, яке покращує рух грошових коштів через дисконтування рахунків-фактур.

Компанія була заснована в 1972 році. З 1990 року успішно розвивається за франчайзинговою схемою. В даний час має більше 190 партнерів у всьому світі.

Центральні офіси компанії розташовані в Маркеме (провінція Онтаріо, Канада), і в Бетесді (штат Меріленд, США).

Останні вісім років Interface Financial Group присутня у списку 500 найбільших франчайзингових систем журналу Entrepreneur. А з 2012-го року - у списку 100 кращих франчайзингових компаній. Компанія є володарем "World Class" Франшиз Дослідницького інституту - Премія за роботу по забезпеченню ідеальної підтримки для своїх клієнтів.

Місія
Місія Interface Financial Group проста: забезпечення клієнтів більш швидким потоком готівкових коштів через перевірену бізнес-модель дисконтування рахунків, для забезпечення простої бізнес-моделі, та можливості гарного прибутку.

Дисконтування рахунків-фактур
Дисконтування рахунків-фактур є "зрілою" фінансовою послугою, попит на яку постійно зростає. На відміну від факторингових компаній, послуги яких спрямовані, в першу чергу, на середні та великі підприємства, дисконтування рахунків-фактур призначене - для невеликих. Клієнти - нещодавно створені компанії або ті, які все ще перебувають на стадії розробки та розвитку, і мають річний оборот на низькому рівні факторингу. У Європі більше використовуються послуги факторингу, ніж у США, так що і можливостей більше.

Послуги компанії основані на створенні відносин з клієнтами, тому кращими кандидатами на франчайзі є особи, у яких є досвід роботи у банківській сфері, брокерській, бухгалтерського обліку, факторингу або із аналогічними фінансовими послугами.

точок франчайзингових

США (141), Канада (14), світ (38)

фото точки
null
інформація для франчайзі

підтримка для франчайзі

  • Навчання у офісі (2 дні) і розташування франчайзі (3-5 днів);
  • Регулярна підтримка: інформаційний бюлетень, зустрічі, колл-центр, ІТ-системи;
  • Маркетингова підтримка;
  • Телемаркетинг.

передбачувана сума інвестицій

Загальна сума інвестицій становить від $50-100 тис., у тому числі початковий внесок у розмірі $39 000. Договір укладається на 10 років з можливістю його продовження.


основні вимоги

Очікується, що франчайзі буде самостійно здійснювати свою діяльність.

Навики, які повинні характеризувати франчайзі:

  • переговори і комунікації (усно і письмово);
  • здатність приймати рішення;
  • здатність вирішувати проблеми - здатність рухатися "у рамках принципів";
  • здатність будувати відносини з клієнтами;
  • самодисципліна;
  • досвід роботи з фінансовими операціями.

контакт франчайзера

The Interface Financial Group

+386 51 38 66 66

mdeznak@matchpointnetwork.com

interfacefinancial.com

контактна особа для кандидатів

Мілош Дежнак (англійська мова) skype: mdeznak_matchpoint

форма зворотнього зв'язку

Для отримання додаткової інформації будь ласка заповніть форму зворотнього зв' язку, яка надсилається безпосередньо до Interface Financial Group.

повідомлення
Ім'я, прізвище *
Місто *
Телефон *
E-mail *

читати статті

найчайтіше читане

Інформація, що міститься в каталозі, походить від творців франчайзингових та партнерських систем. Перед підписуванням договору про співпрацю варто уважно проаналізувати привабливість пропозиції. Редакція зберігає за собою право редагування списку систем у каталозі та оновлення інформації, що міститься в каталозі. У випадку недостовірності чи неактуальності даних у каталозі просимо повідомити про це редакцію.