Четвер
26.02.2015
«Українські Навігаційні Системи» з антикризовою пропозицією на франчайзинговому ринку
 

Одеські «Українські Навігаційні Системи» представляють франшизу GPS-моніторингу. Компанія є розробником та виробником електронного обладнання, а також програмного забезпечення, що використовується у системах GPS-моніторингу, безпеки, контролю доступу, диспетчеризації, систем охорони, нагляду та інших. Система GPS-моніторингу дає клієнтові повний контроль над його транспортом, роботою водіїв, а так само впевненість за збереження свого автомобілю.

«Варто віддати належне, що наш керівник має прекрасну інтуїцію у бізнесі. Багато років тому він вибрав цю нішу, і кризові ситуації в яких знаходиться наша країна підтверджують це. У цей непростий час, коли дуже багато видів бізнесу змушені значно скоротити штат, зменшити обсяги, а часто і просто закриватися, ми можемо сказати що пропонуємо нашим потенційним партнерам антикризову модель бізнесу. Сьогодні GPS-моніторинг стає все більш затребуваним, у тому числі й на Сході країни. Через обставини, що склалися, наші послуги для підприємця, не тільки економія витрат палива, інформація про його водія, а й безпека транспортного засобу. Також зазначу, що ціни на паливо зростають, а ми допомагаємо його економити, тому установка системи окупається для деяких компаній навіть менш ніж за місяць», - розповідає Катерина Новікова, комерційний директор "Українських Навігаційних Систем".

На даний момент працюють франчайзингові філії у таких містах, як Херсон, Луганськ, Харків, Кіровоград та Львів. Сума інвестицій у бізнес складає від 500 до 1500 доларів. «Однією з основних вимог до франчайзі, крім надійності, відповідальності та інших необхідних ділових якостей, досвід у продажах, вміння працювати з клієнтами. У найближчому майбутньому ми плануємо впроваджувати різні проекти та розвивати їх за франчайзинговою схемою. Один з них - «охоронні системи», - ділиться Катерина Новікова.

«Українські Навігаційні Системи» є національним виробником. Розробка, виробництво та управління системою, відбувається виключно на території України, задіюючи лише вітчизняні інтелектуальні, технічні і виробничі ресурси. GPS-обладнання здійснює розрахунок витрати палива автомобілю за нормативом; фактичний контроль витрати палива; контроль маси перевезеного вантажу; контроль температури рефрижераторів та багато інших параметрів.
 


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння