05.09.2012

Новий Митний кодекс виправдовує очікування

Зарубіжні підприємці були приємно здивовані змінам при митному оформленні

Новації чинного на сьогодні Митного кодексу України вже почали показувати хороші результати. Російські і китайські підприємці відзначили, що після вступу в силу нової редакції кодексу митники почали краще виконувати свою роботу. А в російському представництві не було зафіксовано жодної скарги на дії Митної служби України.

митниця і службовець

Новий Митний кодекс повинен посприяти як лібералізації бізнесу, так і стану інвестиційного клімату в Україні

Нагадаємо, що 1 червня 2012 набув чинності новий Митний кодекс. До основних переваг зміненої редакції можна віднести. Перше - скорочення переліку необхідних документів для митного оформлення до кількості трьох: митна декларація, інвойс і декларація митної вартості. Друге - скорочення митного оформлення з 24 до 4 годин. Разом з цим суб'єкти зможуть самостійно зафіксувати дату та час подачі документів в електронних системах. Третє - можливість права вибору місця оформлення.

За словами експертів, нововведення митного законодавства повинні посприяти як лібералізації бізнесу, так і стану інвестиційного клімату в Україні. Це забезпечиться завдяки спрощенню митних процедур та скороченню строків митного оформлення, поступового переходу на електронне декларування товарів і зміщенню митного контролю у напрямку пост-аудит.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Новий Митний кодекс виправдовує очікування

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank