21.03.2014

Робоча франшиза BVS-Rabota

Про франшизу рекрутингового агентства BVS-Rabota, про стратегію просування компанії та її тенденції, розповідає Віталій Беленець, засновник і власник компанії.

Віталій, з чого все починалося? Чому Ви зупинили свій вибір на ринку працевлаштування?

Рекрутингове агенство BVS-Rabota Фото Партнерські переговори в агенстві BVS-Rabota

Бажання знайти гарну роботу, професійну перспективу у людей буде завжди.

Проаналізувавши ситуацію в країні, і протестувавши запити в інтернеті, я з'ясував для себе, що цю нішу не заповнена: є багато людей, яких цікавить робота за кордоном. Також з'ясував, що для українців особливо цікава робота в Росії та Польщі. Протестувавши обсяг попиту, вирішив цим займатися. А так як мій друг працює в цьому сегменті, то він допоміг мені вийти на ринок і підтримав на початковому етапі розвитку. Через деякий час я зробив ліцензію і почав полномаштабную діяльність. Наш ринок на Україні не заповнений, ось звідки я цим почав займатися. Дрібних агенств багато, але великих зі своїми франчайзинговими точками дуже мало: дві-три організації. Спробував, запропонував, і побачив, що є попит. На початковому етапі сам займався всім і рекламою в тому числі. Природно, що робота за кордоном приваблює багатьох українців - адже в деяких країнах є можливість добре заробити.

Які Ваші успіхи на франчайзинговому поприщі?

У франчайзинговому напрямку компанія почала розвиватися з травня 2013-го, і перша власна точка була відкрита в червні цього ж року. А з червня по сьогоднішній день вже відкрито 9 точок по Україні : в Бердичеві, Дніпропетровську, Кам'янець-Подільському, Умані, Рівне, Артемівську, Черкаcсах та Хмельницькому .

Сьогодні робота за кордоном для українців - питання актуальне, як Ви вважаєте, чи буде попит у майбутньому?

Звичайно, буде. Бажання знайти хорошу роботу, професійну перспективу у народу буде завжди. Тим більше, якщо скасують або спростять візові режими, то українці частіше почнуть виїжджати на роботу до Польщі, Німеччини, у Францію наприклад, де зарплати вище. Зараз наприклад тільки в Польщі можна працювати легально: за трудовим договором, по трудовій робочій візі, а інші країни для нас поки закриті.

В які країни найчастіше відправляються на роботу наші співвітчизники? Чим відрізняється, наприклад, робота в Польщі від роботи в Німеччині?

Найчастіше користується попитом робота в сусідніх країнах. Наприклад, робота в Росії для українців - одна з найбільш привабливих, адже тут не потрібна робоча віза, а так само є розуміння мови. На місяць приблизно 30 000 чоловік знаходяться в пошуці роботи в Росії. Правда, якщо зняти податок ( 35 %), то це, приблизно, як мінімальна зарплата в Польщі. А в Польщі все-таки, все більш чесно, прозоро і безпечно: чітко діючі закони і правила. Щоб уникнути конфліктних ситуацій, ми працюємо тільки з перевіреними людьми. Якщо з'являється новий партнер, новий роботодавець, то ми його тестуємо: зустрічаємося, дивимося які він надає умови праці і співпраці, і якщо все в порядку, то укладаємо договір з працевлаштування, і після цього відправляємо людей.

За яких умов можна розпочати співпрацю з агентством? Хто може стати Вашим франчайзі?

Нашим партнером може стати фізична або юридична особа. Важливо мати досвід роботи у сфері продажу, так як наш вид діяльності пов'язаний, в більшості випадків, з продажами та спілкуванням. Припустимо, людині, яка працювала бухгалтером, дуже важко буде адаптуватися, адже робота пов'язана зі спілкуванням, і потрібно вже при телефонній розмові відчувати, що шукає клієнт, що йому підходить.

У нас йде централізоване працевлаштування та централізована видача віз. Без нашого відома франчайзі не можуть налагоджувати співпрацю з іншими закордонними агенствами або роботодавцями. Людина, яка купує франшизу, не може сама вести діяльність. Ми видаємо копію ліцензії, і виходить тільки ми маємо право працевлаштовувати. Тобто, завдання франчайзі - знайти клієнта, а дані пересилаються на нас. Ми обробляємо інформацію, і підсумок роботи передаємо франчайзі, а він в свою чергу – клієнту.

Яким Ви бачите або хотіли б бачити ринок працевлаштування в майбутньому, наприклад через 5 років?

Хочеться бачити відкритими кордони, щоб нас чекали в інших країнах світу, наприклад, в Америці і Канаді. Щоб робота за кордоном для українців була доступною, і була можливість без проблем поїхати і працевлаштуватися. Буде чудово, якщо все так складеться.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Робоча франшиза BVS-Rabota

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 280 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank