Підприємства реєструватимуть по-новому

П'ятниця
02.09.2011
Міністерство Юстиції затвердило порядок подання електронних документів для держреєстрації підприємництва
 

Міністерство юстиції затвердило Наказом № 2010 / 5 від 19.08.2011 р. Порядок подання та обігу електронних документів державному реєстратору. В цьому документі висвітлено головні принципи подання електронних документів для проведення державної реєстрації для юридичних та фізичних осіб.

Згідно з Порядком електронні документи можуть бути подані як ЮО та ФО-підприємцем (заявниками) особисто, так і через нотаріуса. Держреєстратор направляє заявникам документи шляхом надання їм доступу до документів на веб-сайті за унікальним ідентифікатором (певної неповторної логічної послідовності символів). Заповнення реєстраційної картки відповідно до Порядку буде здійснюватися за допомогою програми формування та подання документів, розміщеної на веб-сайті. Всі інші документи будуть створюватися (за допомогою цієї ж програми) у вигляді файлів, що містять образи відсканованих з паперових носіїв документів.

Документи, що містять більше однієї сторінки, повинні скануватися в один файл. Кожен електронний документ (крім документа, що посвідчує повноваження особи) повинен завірятися електронним цифровим підписом заявника, сумісної з програмою формування та подання документів. Заяви та документи, передані через нотаріуса, завіряються електронно-цифровим підписом останнього.

На кожний електронний документ формуються 2 файли - файл, що містить власне документ, і файл, що містить електронний цифровий підпис. Ці 2 файли включаються в zip-архів (засобами програми формування та подання документів), який подається держреєстратору через веб-сайт.

У разі позитивного проходження zip-архівом форматно-логічного контролю заявнику (або нотаріуса) автоматично надсилається повідомлення в електронній формі, що містить унікальний ідентифікатор.Державний реєстратор, який отримав документи заявника, зобов'язаний: підтвердити заявнику повідомленням в електронній формі факт отримання документів; переслати виписку з ЄДР в електронній та паперовій формі. Примірник оригіналу установчих документів з відміткою про реєстрацію видається або надсилається рекомендованим листом після проведення держреєстрації, але не пізніше наступного робочого дня з дати отримання від заявника примірники установчих документів. Повідомлення про залишення документів без розгляду або про відмову в реєстрації, як і виписка з ЄДР засвідчуються електронним цифровим підписом державного реєстратора. Порядок набуде чинності з дня офіційного опублікування наказу.

Ліга:Закон

найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується

популярне на форумі

Як відкрити АЗС. Бізнес-план

Якщо розібратися, то для того, щоб почати свій бізнес у сфері АЗС, потрібен стартовий капітал...

1 коментар
остання 16.11.2018
Секрети успішності магазину одягу

Вот интересная статья о том, как можно открыть свой магазин нижнего белья...

3 коментар
остання 17.04.2018
Как открыть кроличью ферму. Бизнес-план.

Имя кредитора: г-н Пол Уильям. Lender E-mail: paul_william_loanhouse@hotmail.com Мы предлагаем частные, коммерческие...

1 коментар
остання 02.04.2018
Секрети успішності магазину одягу

Ось інтернет магазин іспанської взуття https://elegante.com.ua/ там дуже гарне та елегантне взуття, а...

3 коментар
остання 03.01.2018
METRO: франчайзинг в Україні

Ребята! кто-то получил разъяснения или инфу по metro

5 коментар
остання 19.01.2017
METRO: франчайзинг в Україні

Хочу відкрити магазин! Підскажіть деталі по франшизі ramanyatsiuk@gmail.com Дякую

5 коментар
остання 08.12.2016
Алден-Вет кожного разу трохи інакша

Обратились в клинику 22 сентября. За день до этого мой кот вдруг стал каким-то слабым, припадал на...

27 коментар
остання 26.09.2016
Алден-Вет кожного разу трохи інакша

20.05.2016 ветеринар клиники Алден-вет Татьяна Федоровна Ковченко назначила моему коту уколы. После...

27 коментар
остання 25.05.2016