Підприємства реєструватимуть по-новому

П'ятниця
02.09.2011
Міністерство Юстиції затвердило порядок подання електронних документів для держреєстрації підприємництва
 

Міністерство юстиції затвердило Наказом № 2010 / 5 від 19.08.2011 р. Порядок подання та обігу електронних документів державному реєстратору. В цьому документі висвітлено головні принципи подання електронних документів для проведення державної реєстрації для юридичних та фізичних осіб.

Згідно з Порядком електронні документи можуть бути подані як ЮО та ФО-підприємцем (заявниками) особисто, так і через нотаріуса. Держреєстратор направляє заявникам документи шляхом надання їм доступу до документів на веб-сайті за унікальним ідентифікатором (певної неповторної логічної послідовності символів). Заповнення реєстраційної картки відповідно до Порядку буде здійснюватися за допомогою програми формування та подання документів, розміщеної на веб-сайті. Всі інші документи будуть створюватися (за допомогою цієї ж програми) у вигляді файлів, що містять образи відсканованих з паперових носіїв документів.

Документи, що містять більше однієї сторінки, повинні скануватися в один файл. Кожен електронний документ (крім документа, що посвідчує повноваження особи) повинен завірятися електронним цифровим підписом заявника, сумісної з програмою формування та подання документів. Заяви та документи, передані через нотаріуса, завіряються електронно-цифровим підписом останнього.

На кожний електронний документ формуються 2 файли - файл, що містить власне документ, і файл, що містить електронний цифровий підпис. Ці 2 файли включаються в zip-архів (засобами програми формування та подання документів), який подається держреєстратору через веб-сайт.

У разі позитивного проходження zip-архівом форматно-логічного контролю заявнику (або нотаріуса) автоматично надсилається повідомлення в електронній формі, що містить унікальний ідентифікатор.Державний реєстратор, який отримав документи заявника, зобов'язаний: підтвердити заявнику повідомленням в електронній формі факт отримання документів; переслати виписку з ЄДР в електронній та паперовій формі. Примірник оригіналу установчих документів з відміткою про реєстрацію видається або надсилається рекомендованим листом після проведення держреєстрації, але не пізніше наступного робочого дня з дати отримання від заявника примірники установчих документів. Повідомлення про залишення документів без розгляду або про відмову в реєстрації, як і виписка з ЄДР засвідчуються електронним цифровим підписом державного реєстратора. Порядок набуде чинності з дня офіційного опублікування наказу.

Ліга:Закон

популярне на форумі

Секрети успішності магазину одягу

Вот интересная статья о том, как можно открыть свой магазин нижнего белья...

3 коментар
остання 17.04.2018
Как открыть кроличью ферму. Бизнес-план.

Имя кредитора: г-н Пол Уильям. Lender E-mail: paul_william_loanhouse@hotmail.com Мы предлагаем частные, коммерческие...

1 коментар
остання 02.04.2018
Секрети успішності магазину одягу

Ось інтернет магазин іспанської взуття https://elegante.com.ua/ там дуже гарне та елегантне взуття, а...

3 коментар
остання 03.01.2018
METRO: франчайзинг в Україні

Ребята! кто-то получил разъяснения или инфу по metro

5 коментар
остання 19.01.2017
METRO: франчайзинг в Україні

Хочу відкрити магазин! Підскажіть деталі по франшизі ramanyatsiuk@gmail.com Дякую

5 коментар
остання 08.12.2016
Алден-Вет кожного разу трохи інакша

Обратились в клинику 22 сентября. За день до этого мой кот вдруг стал каким-то слабым, припадал на...

27 коментар
остання 26.09.2016
Алден-Вет кожного разу трохи інакша

20.05.2016 ветеринар клиники Алден-вет Татьяна Федоровна Ковченко назначила моему коту уколы. После...

27 коментар
остання 25.05.2016
Алден-Вет кожного разу трохи інакша

Алден-Вет, клиника на Виноградаре у вас оставляет желать лучшего. Приехали по старой памяти в...

27 коментар
остання 04.02.2016