28.04.2011

Створити свій бізнес в Україні стане простіше

Верховна Рада прийняла закон, що спрощує створення юридичних осіб

Верховна Рада прийняла закон, який забезпечує однакові стартові умови для початку ведення бізнесу в Україні.

За ухвалення закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення процедури створення підприємства в четвер проголосували 246 народних депутатів з 399 зареєстрованих.

Як наголошується в пояснювальній записці до законопроекту, документ пропонує ввести можливість для засновників юридичних осіб (крім акціонерних товариств) створювати статутні капітали в розмірах і складі, які їм необхідні для початку власної справи.

З метою скоротити час громадян на оплату реєстраційного збору та інших оплат за проведення різних реєстраційних дій законопроект передбачає в органах державної реєстрації встановити платіжні термінали.

Крім цього, законопроект пропонує скоротити термін проведення державної реєстрації юридичних осіб з трьох днів до двох.

У ході обговорення законопроекту в першому читанні голова комітету з питань промислової регуляторної політики і підприємництва Наталія Королевська зазначила, що даний документ "реально не поліпшить" існування бізнесу в Україну. За її словами, "назва (законопроекту - ред) більш гучна, ніж його зміст". У той же час вона відзначила, що законопроект "забезпечить однакові стартові умови для підприємців".

Сьогодні

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Створити свій бізнес в Україні стане простіше

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank