20.11.2014

Плитка та бруківка по франшизі

Компанія «Артпрайм» пропонує партнерам запустити виробництво в Україні

Артпрайм» на ринку гумових покриттів з 2008 року. А виробництвом і продажем гумової плитки та бруківки займається з 2010 року.  Так само надає послуги з облаштування об'єктів безшовним покриттям з гумової крихти будь-яких комбінацій кольору. На даний момент франчайзі в Україні немає, але є звернення і вже ведуться переговори з підприємцями Києва, Донецька та Харкова.

Артпрайм» Фото Артпрайм

Наприклад, безшовне покриття з гумової крихти в парку відпочинку ідеально підходить для прогулянок з дітьми, пішої прогулянки та бігу.

Підприємці мають можливість відкрити власне виробництво гумової плитки по франчайзингу. Це готовий бізнес "під ключ" з гарантією окупності 5 місяців. У франшизу входить повний комплект обладнання, гарантія замовлень за договором, навчання персоналу на обладнанні компанії. Області застосування продукції: дитячі ігрові майданчики, гаражі та паркінги, благоустрій території навколо будинку, території басейнів, стайні,  ферми та ін.

Також «Артпрайм» надає партнерам усе необхідне обладнання для виробництва гумової плитки та бруківки, а так само початковий набір сировини. Робить шеф-монтаж обладнання та пусконалагоджувальні роботи. Компанія «Артпрайм» купуватиме у франчайзі готову продукцію, а партнер буде займатись тільки виробництвом і контролем якості.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Плитка та бруківка по франшизі

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1171 коментарів, 284 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank