24.04.2014

«Стіл і стілець» крокує вперед!

Мережа магазинів «Стіл і Стілець» вже 20 років на ринку України

«Стіл і стілець» є найбільшою мережею меблевих магазинів в Україні, які розташовані у всіх адміністративних центрах країни, крім Вінниці, Житомира, Ужгорода та Чернігова. Компанія постійно розвивається і вдосконалюється: освоює новий канал продажів - меблеві торгові центри, активно налагоджує комунікацію з клієнтом через соціальні мережі, а також почала відкриття стокових магазинів. Перший відкритий в Дніпропетровську.

Меблі мережі «Стол и Стул» Фото Меблі мережі «Стол и Стул»

Компанія спеціалізується на роздрібній торгівлі, а також займається оптовим та стоковим продажем меблів.

«Сток «Стіл і Стілець» - це не акція чи одноразова пропозиція, а повноцінний формат магазину, - розповідає Денис Могильний, генеральний директор мережі. - Це довгострокова ініціатива і, сподіваюся, що покупці оцінять її по достоїнству».

Мережа «Стіл і Стілець» активно розвивається по франчайзингу. Сьогодні компанія налічує більше 30 власних магазинів, і близько 10 - по франшизі. Співпраця з меблевою мережею «Стіл і стілець» допоможе уникнути довгострокові та затратні бізнес-етапи. За франчайзі буде закріплена ексклюзивна територія. Стратегія розвитку компанії розробляється, спираючись на багаторічний досвід ведення бізнесу, на розуміння кон'юнктури ринку України і тенденцій його розвитку.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank