20.11.2013

Закриття «Монарху» і ринок взуття в Україні

Одна з найбільших мереж взуття покидає Україну.

Наразі ритейлер активно розпродає залишки колекцій і може закрити всі торговельні точки вже до кінця нинішнього року. Магазини компанії продовжують закриватися по всій Україні, хоча на початку року йшлося про закриття лише 25 торговельних точок з 90. Курс на оптимізацію виробництва змінився влітку. Від керівництва мережею відмовився мінори тарний акціонер Владислав Нечай, передавши управління російському менеджменту. Мережа не змогла вчасно замовити нові колекції, - передає «Капитал» - оскільки не вистачило коштів на передоплату товару.

монарх Фото з мережі інтернет

Взуттєва мережа "Монарх" може закрити всі магазини вже до кінця року.

На думку експертів, вихід «Монарха» з українського ринку може зіграти «на руку» його конкурентам, російським мережам Centro і Kari, що працюють в низькому ціновому сегменті. Генеральний директор взуттєвої мережі Kari Максим Мазитов повідомив, що в жовтні продажі взуття в торговельних точках компанії зросли на 70% порівняно з аналогічним періодом минулого року.

«Для розвитку бізнесу важливо адекватно оцінювати ситуацію на ринку і швидко реагувати на зміни, - говорить комерційний директор компанії Sico Fusion, власника декількох взуттєвих брендів, Наталія Зайцева. – Якщо напередодні кризи 2009 року ми пропонували клієнтам бренди категорій "середній +" і "преміум", то потім швидко зреагували і презентували клієнтам нову торговельну марку з більш низьким ціновим діапазоном. Сьогодні ця марка вже не представлена у нашій мережі, однак вона допомогла вистояти на період кризи. Отож, наразі наші справи йдуть добре».

фотографія магазин бутік італійського взуття Ti Amo

Активно розвиває мережу і поповнює асортимент продукції і бренд Antonio Biaggi. Компанія представляє взуття та аксесуари в декількох стильових напрямках, а також за різними ціновими категоріями. Така модель ведення бізнесу дозволяє регулярно нарощувати клієнтську базу мережі.

Antonio Biaggi photo, Antonio Biaggi фото

Гравці взуттєвого ринку впевнені: навіть при тенденції до зниження платоспроможності українського населення, яка спостерігається нині, успішний розвиток можливий.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Закриття «Монарху» і ринок взуття в Україні

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank