Середа
30.10.2013
Молодий європейський бренд розширює мережу і оновлює колекції.
 

Показником успішності роздрібного бізнесу є розширення географії представленості бренду і розвиток мережі магазинів. На сьогоднішній день Antonio Biaggi налічує 30 магазинів в Україні, 10 бутиків у Росії, а найближчим часом планується відкриття двох магазинів в Казахстані. Така динаміка розвитку пояснюється підвищеним попитом на продукцію бренду. "Виробнича стратегія компанії базується на забезпеченні контролю якості та цінової доступності продукції. Характерною особливістю є одразу декілька стильових напрямків у колекціях. Покупцеві дуже легко підібрати для себе взуття та аксесуари, оцінюючи сучасні тенденції моди і керуючись своїм розумінням стилю і комфорту," - розповідає начальник оптового відділу ANTONIO BIAGGI в Україні Тетяна Ясиновська.

З моменту створення компанії в 2006 році всі сезонні колекції розробляються в італійському дизайнерському бюро. А самі вироби ANTONIO BIAGGI виготовляються в Італії, Португалії, Китаї та Бразилії. Взуття та аксесуари ANTONIO BIAGGI представлені чотирма стильовими напрямками: класика, ultra-fashion, спортивна серія та комфортне повсякденне взуття.«Почуття стилю відрізняє BIAGGI і дозволяє створювати не тільки подіумні образи, а й вносити високу моду в повсякденність», - каже Тетяна Ясиновська.

На ринку СНД компанія з'явилася через рік після заснування, видавши майстер-франшизу на територію України. Франшиза від ANTONIO BIAGGI включає повний пакет супроводу: від надання права на використання товарного знаку і до підбору уніформи для персоналу франчайзингової точки.