Четвер
05.09.2013
Франчайзинговий магазин в Кривому Розі відсвяткує свій перший день народження
 

Компанія Sico Fusion, яка почала розвиток монобрендової мережі в 2012 році, 7 вересня відзначить річницю роботи однієї зі своїх франчайзингових точок. Свято відбудеться в Кривому Розі, де розташовується магазин-іменинник Ti Amo. «У планах організувати велике свято для клієнтів з додатковими акціями та знижками», - ділиться комерційний директор компанії Sico Fusion Наталія Зайцева.

Також асортимент всіх магазинів Ti Amo поповниться новою колекцією «Осінь-Зима», куди входитимуть ексклюзивні розробки жіночих і чоловічих сумок. «Вперше за всю історію компанії ми презентуємо колекцію сумок саме для чоловіків. Такого ще не було», - розповідає Наталія Зайцева.

В даний момент франчайзер Sico Fusion веде переговори з партнерами із Запоріжжя та Дніпропетровська. Запорізький магазин Ti Amo готується до відкриття на сезон «Весна-Літо» 2014 року. «Що стосується Дніпропетровська, то ми чекаємо, поки звільниться площа, що відповідає всім нашим стандартам, в першокласному торговому центрі, - відзначає Наталія Зайцева. - Як тільки знайдеться необхідна місце - відразу ж відкриється новий франчайзинговий магазин Ti Amo».

Відкриття магазину ТМ Ti Amo вимагає інвестицій у розмірі від 300 тис. грн. Згідно з підрахунками франчайзера, щомісячний чистий дохід торгової точки має становити 50 тис. грн. Таким чином, окупається проект вже за перші 12 місяців.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти