22.10.2013

Бізнес на програмному забезпеченні

Франчайзинг як форма співпраці в ABBYY Україна

ABBYY - один з провідних світових розробників технологій оптичного розпізнавання документів та лінгвістичного програмного забезпечення. Крім продуктів АБІ, компанія ABBYY Україна займається економічним програмним забезпеченням фірми «1С». Продукти «1С» економічного призначення представлені відомими програмами, з хорошою технічною підтримкою, які легко продаються.

Abbyy Фото ABBYY Украина

ABBYY Україна - найбільший дистриб’ютор 1С в Україні.

Вже 18 років, з моменту свого заснування у 1995 році, ABBYY Україна є дистриб'ютором продукції фірми 1С в Україні. Партнерська мережа є найбільш розгалуженою в країні і в даний час складає більше 400 представників. На сьогоднішній день частка дистрибуції продуктів 1С в Україні через партнерську мережу компанії складає більше 50%.

Діяльність більшості «1С:Франчайзі» зосереджена виключно на бізнесі 1С. Вони поширюють продукти «1С» і надають повний спектр комплексних послуг з автоматизації облікових і управлінських завдань на основі системи програм «1С: Підприємство». Умови отримання статусу франчайзі однаково доступні для всіх. Для цього необхідно подати заявку на розгляд, укласти франчайзинговий договір з фірмою і придбати стартовий пакет програмних продуктів на суму близько 8 000 грн. Для відкриття самого бізнесу немає необхідності у великих капіталовкладеннях, потрібно всього лише найняти двох програмістів 1С. Так що окупається такий старт дуже швидко. Ще одним плюсом для «1С:Франчайзі» є можливість отримання значних знижок на придбання. Це є важливим для фірм, які тільки починають працювати на ринку програмного забезпечення.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Бізнес на програмному забезпеченні

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank