12.05.2015

Міжнародна експансія IFG

У 2015 році компанія планує відкрити нові офіси в США, Великобританії, Південній Африці та Австралії

Компанія Interface Financial Group має вже понад 40 років досвіду у франчайзингу. IFG займається дисконтуванням рахунків-фактур, прискорює грошові потоки, покращує платоспроможність бізнесу і забезпечує легкий доступ до фінансів. З 1990 року IFG успішно розвивається за франчайзинговою схемою і сьогодні має більш ніж 190 партнерів по всьому світу.

 Девід Банфілд Фото Девіда Банфілда

"Для підприємців, яким цікавий бізнес фінансових послуг, Interface Financial Group - прекрасна можливість відкрити свою справу", - вважає Девід Банфілд. При відкритті офісу необхідні інвестиції від 50-100 тисяч доларів.

«Сьогодні Interface Financial Group продовжує фінансову експансію на міжнародному рівні. Попит на наші послуги продовжує зростати, що, в свою чергу, генерує великий інтерес до можливостей компанії. З початку 2015 року ми відкрили філії у Канаді, США, Великобританії та Південній Африці. В наступному місяці додадуться додаткові нові офіси в США, Великобританії, Південній Африці та Австралії», - розповів Девід Банфілд, президент компанії Interface Financial Group.

Interface Financial Group надає фінансові послуги, в першу чергу, для малого бізнесу і підприємців, які на початковому етапі розвитку. IFG допомагає прискорити грошовий потік і поліпшити платоспроможність за допомогою послуги - дисконтування рахунків-фактур. А також надає клієнтам більш легкий доступ до капіталу, і пропонує рішення, яке покращує рух грошових коштів через дисконтування рахунків-фактур.

Варто відзначити, що останні вісім років Interface Financial Group присутня у списку 500 найбільших франчайзингових систем у світі журналу Entrepreneur, а з 2012-го року - в списку 100 кращих франчайзингових компаній. Компанія є володарем "World Class" франшиз Дослідницького інституту - Премія за роботу із забезпечення високого рівня підтримки своїх клієнтів.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Міжнародна експансія IFG

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank