30.03.2015

Садовий сезон починається

Компанія СтройСад пропонує франчайзі бізнес під ключ на базі магазину будівельного інструменту та обладнання

«СтройСад» працює більше 7 років на ринку будівельного і садового інструменту, устаткування і техніки. Власні та партнерські філії знаходяться у таких містах, як Дніпропетровськ, Нікополь, Луцьк, а також Івано-Франківськ. Сьогодні потенційним партнерам пропонується готове рішення - бізнес під ключ на базі високотехнологічного магазину будівельного інструменту та обладнання, а також садової техніки та аксесуарів.

СтройСад Фото продукція "СтройСаду"

Вартість франшизи складає близько 700 доларів і в кожному конкретному випадку вона може відрізнятися, також у компанії періодично з’являються акційні пропозиції. Комісія франчайзі за продаж товару становить у середньому 15-18%, при закупівлі товару на вітрину в середньому 22-28%, на витратні матеріали та ручний інструмент від 25% до 100%. Середня націнка становитиме близько 26-28%. Середній чек 2500грн. Окупність 4-12 місяців залежно від населеного пункту і місця розміщення.

«Розвиток по франчайзингу планувався із самого початку, ще в 2008 році. Однак реальні кроки до цього почалися лише в 2012 році. Нам здається це зручна схема розвитку мережевого бізнесу з мінімальним вкладенням власних коштів. Крім того, це дає істотно більш ефективний розвиток бізнесу на місцях, сприяє зниженню транзакційних витрат - а значить і підвищує ефективність усього бізнесу в цілому», - говорить представник франшизи «СтройСад», Євген Кононець.

Франчайзер готовий надати майбутньому партнеру допомогу та консультації досвідчених менеджерів, відстеження власних заявок у спільній on-line платформі, навчання і настройку виділеної бази 1С-Підприємство. Також доступ до баз складів по країні, можливість взаємовигідного обміну рекламного оснащення між франчайзі для проведення оновлення рекламного оформлення магазину, єдину мережу замовлень і логістики, проведення тренінгів для підвищення ефективності роботи бізнесу. Важливо відзначити, що є можливість надання особливих умов для постійних замовників (компенсація 50% знижки на товар за рахунок франчайзера) та багато інших переваг взаємного співробітництва.

«Наша пропозиція максимально стандартизована, яких-небудь особливих нюансів, як і підводних каменів немає. Ключові моменти, що вимагаються від франчайзі - це приміщення, а саме його місце розташування, і звичайно ж люди, які цим займатимуться, їхній досвід, кваліфікація і бажання. У другу чергу виходять значення: умови користування приміщенням - оренда або своє власне, і можливість інвестувати в бізнес близько 10 000 доларів для його повноцінної організації. Ось можна сказати, і є два ключових питання і два важливих. Решта питань вирішуються по ходу роботи і не є значними на етапі планування. В середньому, після підписання договору проходить 2 місяці до відкриття торгової точки», - Євген Кононець.
 

 

 

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Садовий сезон починається

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank