03.10.2013

Великі кроки «Маленького Сократа»

За останні два місяці торгова марка розширила мережу майже до тридцяти магазинів

Мережа магазинів «Маленький Сократ» зростає «як з води» і на сьогоднішній день налічує три власних і 27 партнерських точок. «Це говорить про те, що наш формат повністю підтвердився, - ділиться комерційний директор компанії «Маленький Сократ» Сергій Зімін. - А витратна частина для відкриття бізнесу під франшизою компанії посильна більшості представників так званої «середньої ланки». Часто нашими партнерами стають мами-домогосподарки».

Маленький Сократ мережа магазинів іграшок для розвитку дитини фото

Франчайзер надає повну підтримку партнерові, в тому числі - розміщення інформації про франчайзі на офіційному сайті.

Влітку під торговельною маркою «Маленький Сократ» відкрилися магазини у Львові, Вінниці, Одесі, Сумах та Донецьку. Вересень порадував франчайзера довгоочікуваним відкриттям точки в Маріуполі. А, мабуть, найяскравішим моментом поточного року став початок роботи столичного магазину площею в 35 м2. «Кількість партнерських точок під нашою торговельною маркою зростає пропорційно збільшенню асортименту, - розповідає Сергій Зімін. - Ми починали з одного-двох найменувань товару під торговельною маркою «Маленький Сократ». Сьогодні їх близько ста. До травня плануємо вийти на 180-200 позицій».

У планах компанії на найближчі три роки - розширення мережі по всіх містах України, а також асортименту торговельної марки - до шести сотень найменувань. Мінімальна сума початкових інвестицій для відкриття бізнесу під ТМ «Маленький Сократ» складає 40 тисяч гривень.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank