04.07.2013

Маленький Сократ: трьома шляхами одразу

Франчайзер націлений на розширення мережі в регіонах, дебют у столиці та збільшення власного виробництва

Мережа магазинів ТМ "Маленький Сократ" поступово охоплює територію всієї України. За останніх кілька місяців франчайзингові точки з продажу іграшок для дитячого розвитку з'явилися в Полтаві, Сумах та Сімферополі. Тепер мережа об'єднує більше 20 магазинів.

Маленький Сократ

В кожному магазині ТМ "Маленький Сократ" представлено від 300 до 900 видів іграшок для дитячого розвитку.

"Зараз ми йдемо трьома шляхами розвитку бренду, - розповідає комерційний директор компанії "Маленький Сократ" Сергій Зімін. - Найперше - розширюємо мережу в регіонах. Цього літа партнерські точки відкриються у Львові, Луганську та Вінниці. Також у серпні мережа дебютуватиме в Києві, де з'явиться покищо найбільший магазин ТМ "Маленький Сократ": площею 35 м2. Зараз я переконаний, що за торговельними точками такого формату - майбутнє галузі. І, нарешті, третій шлях розвитку передбачає розширення лінійки продукції, яка виробляється під ТМ "Маленький Сократ". Зараз це - 62 товарні пропозиції. За наступних три роки їхня кількість має зрости до 600".

У розширення власного виробництва компанії потрібно інвестувати від $250 тис. до $400 тис. З цією метою франчайзер вже розробив спеціальну фінансову програму, розраховану на термін від 3 до 5 років та шукає потенційних інвесторів. Компанія впевнена, що в найближчому майбутньому на ринку іграшок для дитячого розвитку спостерігатиметься динамічне зростання. "За моїми прогнозами, у 2014 році ринок розвиваючої іграшки в Україні зросте щонайменше на 30-40%", - зазначає Сергій Зімін.

Для того, щоб відкрити магазин під ТМ "Маленький Сократ", необхідно володіти інвестиціями в розмірі від 40 до 120 тис. грн. Найбільш сприятливими для ведення бізнесу компанія вважає площі в ТЦ розміром від 6 до 20 м2. Магазини ТМ "Маленький Сократ" можуть відкриватися в містах з кількістю населення від 60 тис. чоловік.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Маленький Сократ: трьома шляхами одразу

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank