27.02.2013

Львівська майстерня шоколаду: шматок Львова в регіони

Протягом року компанія відкрила ще 6 закладів в Україні та 1 у Польщі

В лютому 2012 року компанія, яка займається розвитком крамниць-кафе під ТМ “Львівська майстерня шоколаду”, вперше взяла участь у спеціалізованій виставці “Франчайзинг-2012”. Подія стала місцем зустрічі з двома майбутніми франчайзі та сприяла позитивному завершенню переговорів з іншими партнерами. “Протягом року ми продовжили ряд відкриттів у центральній частині країни: з'явилися нові заклади в Одесі, Вінниці та Києві. Також почали просуватися у східному напрямку, охопивши Маріуполь, Донецьк та Дніпропетровськ, - розповідає менеджер з розвитку франчайзингу “Львівської майстерні шоколаду” Лілія Єршова. - А 21 квітня відкрилася перша крамниця-кафе у Кракові. Поки що ми не йдемо далі в Європу, але вже розробляємо проект розвитку західного напрямку”.

Львівська майстерня шоколаду Фото Львівська майстерня шоколаду

Для відкриття крамниці-кафе під ТМ "Львівська майстерня шоколаду" необхідне приміщення площею як мінімум 100 кв.м. із старовинним фасадом

Відкриваючи франчайзингові заклади в регіонах, компанія робить все можливе, щоб вони не втрачали особливого, львівського колориту. “Ми намагаємося максимально триматися бренду. Ретельно підходимо до підбору персоналу: обов'язковим є знання української мови, - розповідає Лілія Єршова. - Тому та сама атмосфера, той самий, як ми його називаємо, “кавалок Львова”, присутній у всіх закладах мережі”.

“Львівська майстерня шоколаду” не збирається зупинятися на досягнутому. Протягом наступного року компанія планує реалізувати ще 5-6 партнерських проектів. Вже до кінця березня відкриється перший заклад в Запоріжжі. А серед наступних пріоритетів - розширення присутності в західному регіоні: відкриття крамниць-кафе в Хмельницьку, Луцьку, Рівному та Чернівцях. У містах, де вже працюють франчайзі мережі, нові партнерські заклади відкриватися не будуть.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Львівська майстерня шоколаду: шматок Львова в регіони

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank