форум до статті: Тайрай: франчайзинг зі смаком Сходу

2012-09-11

Тайрай: франчайзинг зі смаком Сходу

Одеський ресторатор відкриватиме заклади автентичної тайської та японської кухні у регіонах

Перший ресторан під ТМ "Тайрай" відкрився в 2009 році в найбільшому морському порті України - Одесі. За три роки власник концепції розвинув у місті мережу із 3-х закладів. Оскільки концепція добре зарекомендувала себе на регіональному ринку, підприємець вирішив і надалі розширювати бізнес, відкриваючи франчайзингові ресторани в інших містах країни. "Зараз компанія шукає потенційних партнерів в тих містах, де ресторани "Тайрай" зможуть успішно функціонувати, тобто - в містах з населенням від 500 тисяч і вище, - стверджує власник концепції "Тайрай" Олександр Розеншток. - В цьому плані я завжди орієнтуюся на McDonald's: там, де працюють заклади цього мережевого гіганта, прибутковим буде і проект "Тайрай".

Тайрай
06.10.2016
коментарі: 1
*.infonet.by

Давай откроем этот бизнес в Беларуси.

ПРОФІТ систем не несе відповідальності за зміст повідомлень, надісланих користувачами форуму. Повідомлення рекламного характеру, а також ті, що суперечать етичним принципам чи можуть зашкодити репутації та доброму імені, будуть видалені, а автори таких повідомлень беззастережно заблоковані.

IP адреса комп'ютера учасника форуму, що надсилає повідомлення, відображається для усіх відвідувачів.

Редакція порталу залишає за собою право використовувати у статтях порталу franchising.ua частину чи цілий зміст повідомлень, що публікуються на форумі учасниками.

Наш контакт: info@franchising.ua.

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank