28.12.2012

Захист Рослин 2000: в Новий рік з першими франчайзі

На початку 2013-го перші партнерські магазини компанії відкриються в Білій Церкві та Дніпропетровську

Влітку цього року дистриб’юторська компанія "Захист рослин 2000", яка обслуговує більш, ніж 3 тисячі агромагазинів України, взялася за розвиток франчайзингової мережі. Протягом осіннього періоду компанія вела переговори з потенційними франчайзі та вже на початку 2013-го пожинатиме перші плоди: два франчайзингових магазини розпочнуть роботу в Білій Церкві та Дніпропетровську.

Захист рослин 2000

Для відкриття магазину під ТМ "Захист рослин 2000" необхідне приміщення розміром від 30 м2.

"Найбільш активні переговори з франчайзі розпочалися в листопаді: зацікавлені у співпраці підприємці дзвонили нам з центральних, південних, східних та західних регіонів України, - розповідає представник компанії Микола Собецький. - На сьогодні деякі потенційні партнери ще знаходяться на стадії пошуку підходящого приміщення. В наступному році плануємо відкриття не менше десяти франчайзингових магазинів".

Перший магазин під торговою маркою "Захист Рослин 2000" був відкритий в 2000-му році. На сьогодні власна роздрібна мережа магазинів з продажу засобів захисту рослин та насіння успішно функціонує в трьох містах України. Крім того, постійними клієнтами компанії є більше 3 тисяч профільних магазинів по всій країні. Надалі компанія має намір розвивати мережу по франчайзингу. Стати франчайзі компанії "Захист рослин 2000" може підприємець із будь-якого регіону України. Інвестиції, необхідні для відкриття магазину, різняться в залежності від чисельності населення населеного пункту, і становлять від $15 тис. Як запевняє франчайзер, окупається проект вже за перші 6-8 місяців.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Захист Рослин 2000: в Новий рік з першими франчайзі

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1171 коментарів, 284 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank