Захист Рослин 2000: в Новий рік з першими франчайзі

П'ятниця
28.12.2012
На початку 2013-го перші партнерські магазини компанії відкриються в Білій Церкві та Дніпропетровську
 

Влітку цього року дистриб’юторська компанія "Захист рослин 2000", яка обслуговує більш, ніж 3 тисячі агромагазинів України, взялася за розвиток франчайзингової мережі. Протягом осіннього періоду компанія вела переговори з потенційними франчайзі та вже на початку 2013-го пожинатиме перші плоди: два франчайзингових магазини розпочнуть роботу в Білій Церкві та Дніпропетровську.

"Найбільш активні переговори з франчайзі розпочалися в листопаді: зацікавлені у співпраці підприємці дзвонили нам з центральних, південних, східних та західних регіонів України, - розповідає представник компанії Микола Собецький. - На сьогодні деякі потенційні партнери ще знаходяться на стадії пошуку підходящого приміщення. В наступному році плануємо відкриття не менше десяти франчайзингових магазинів".

Перший магазин під торговою маркою "Захист Рослин 2000" був відкритий в 2000-му році. На сьогодні власна роздрібна мережа магазинів з продажу засобів захисту рослин та насіння успішно функціонує в трьох містах України. Крім того, постійними клієнтами компанії є більше 3 тисяч профільних магазинів по всій країні. Надалі компанія має намір розвивати мережу по франчайзингу. Стати франчайзі компанії "Захист рослин 2000" може підприємець із будь-якого регіону України. Інвестиції, необхідні для відкриття магазину, різняться в залежності від чисельності населення населеного пункту, і становлять від $15 тис. Як запевняє франчайзер, окупається проект вже за перші 6-8 місяців.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується